M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Bartek zostanie w Grabinie po rozstaniu z Ulą! Zdecyduje się na odważny krok - ZDJĘCIA

2023-07-22 18:27

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Bartek (Arkadiusz Smoleński) zostawi Ulę (Iga Krefft) i wróci do Grabiny. Lisieckim nie uda się porozumieć, w związku z czym brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) zostanie w rodzinnym domu Mostowiaków na dłużej. Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Bartek nie będzie mógł narzekać na nudę, gdyż szybko zainteresuje się nim Ola (Justyna Karłowska), a sam Lisiecki podejmie ważną decyzję, która zaważy na jego przyszłości! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Bartek nie wróci do Uli w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tadeusz wyciągnie pomocną dłoń

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach kryzys u Lisieckich tylko się nasili, a małżonkowie nie dojdą do porozumienia w sprawie miejsca zamieszkania. Ula nie będzie chciała wracać do Grabiny, gdyż w Australii będzie spełniać się jako joginka, w przeciwieństwie do Bartka, który nie znajdzie tam dla siebie miejsca i zatęskni za domem. I tak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej małżeństwo Lisieckich nie przetrwa i Bartek wróci do Grabiny sam, ale za długo nie będzie narzekał na samotność. Wszystko przez to, że obok męża Uli zakręci Ola, która po nieudanej próbie zniszczenia związku Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza, zainteresuje się Bartkiem. A to zapoczątkuje kolejne zmiany u Lisieckiego!

To już pewne, że nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Bartek zostanie w Grabinie na dłużej, dlatego będzie musiał rozejrzeć się za pracą. Jednak długo nie będzie musiał jej szukać, gdyż jak pokazała Justyna Karłowska na swojej relacji na Instagramie Lisiecki znów znajdzie zatrudnienie u Kiemlicza, który ponownie zlituje się nad swoim przyjacielem. Przypomnijmy, że Tadeusz już wcześniej bardzo pomógł Lisieckim, gdy znaleźli się w trudniej sytuacji i nie inaczej będzie tym razem. Szczególnie, że po odejściu Oli, Uli i Bartka został na posterunku sam i przetrwał wyłącznie dlatego, że pomogła mu Jagoda, choć przez brak rąk musiał zrezygnować z kilku zleceń. Ale w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach to się zmieni, gdy Bartek wróci do jego firmy!

Zatem pewnym jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Lisiecki zostanie w Grabinie i nie wróci do żony. I trudno mu się dziwić, gdyż Ula totalnie zwariuje na punkcie Australii, gdzie przejdzie przemianę duchową i już w niczym nie będzie siebie przypominać. A Bartkowi zacznie brakować domu, rodziny i przyjaciół, a także pracy, która będzie sprawiała mu przyjemność, dlatego w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej już nie wyleci, gdyż to wszystko będzie miał na miejscu. A na dodatek zyska nową miłość!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany