Roznegliżowana Joasia z M jak miłość podzieliła się intymną chwilą. Nieźle rozgrzała atmosferę

i

Autor: Instagram Roznegliżowana Joasia z "M jak miłość" podzieliła się intymną chwilą. Nieźle rozgrzała atmosferę

Roznegliżowana Joasia z "M jak miłość" podzieliła się intymną chwilą. Nieźle rozgrzała atmosferę

2021-08-05 16:43

Joasia z "M jak miłość" dawno nie pokazywała się w tak gorącej odsłonie! Gwiazda "M jak miłość" przebywa obecnie na wakacjach, dlatego ma przerwę w nagrywaniu kolejnych odcinków serialu. Jej zdjęcia wprawią fanów w osłupienie! Barbara Kurdej-Szatan zachwyca na bajkowych wczasach i odważnie eksponuje piersi w basenie. Aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami intymną chwilą i nie wstydzi mówić się o prywatności. Te zdjęcia gwiazdy rozpalają atmosferę do czerwoności. Zobacz gorące fotki gwiazdy "M jak miłość".

Gorące zdjęcia Joasi z "M jak miłość" poruszyły fanów 

Joasia z "M jak miłość" zachwyca urodą nie tylko w serialu, ale też w prywatnych momentach. Obecnie gwiazda "M jak miłość" przebywa na rajskich wakacjach i ma przerwę w odgrywaniu Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan dodała odważne fotki z basenu, gdzie pozuje w wydekoltowanym kostiumie. Z szerokim uśmiechem odwraca twarz w stronę słońca i widać, że jest w pełni zrelaksowana.

Aktorka niejednokrotnie dzieliła się z fanami przeżyciami ze swojego prywatnego życia, ale w tak gorącej odsłonie jeszcze się nie pokazywała! Tym bardziej, że przy okazji dodawania fotek, poruszyła ważną dla kobiet kwestię i podzieliła się intymnym momentem, co spotkało się z dużym poklaskiem wśród interneutek. 

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

Barbara Kurdej-Szatan ma przerwę od "M jak miłość", ale nie zapomina o fanach. Swoimi zdjęciami i podpisem prawdopodobnie zmotywuje wiele kobiet. 

- Było karmionko, nie ma karmionka. #loveyourself - napisała gwiazda "M jak miłość" i dodała dwie złączone obok siebie fotografie. Jedną przed karmieniem małego synka, a drugie już po. Rozmiar piersi aktorki znacznie różny się na dwóch fotografiach, a Kurdej-Szatan nie bała się pokazać odbiorcom w dwóch odsłonach. Do tego namówiła internutów, by być sobą i nie wstydzić się ludzkich spraw. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe dziecko Zduńskich! Nie na to liczyli Kinga i Piotrek

Zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan spotkały się z dużym poklaskiem wśród jej obserwatorek. 

- No cóż uroki karmienia piersią mam ? mam to samo ? ale nie ważne to jest, ważne że Nasze dzieciątka mają to co najlepsze i najzdrowsze ☺️ - napisała jedna z nich. - dokładnie! ❤️❤️❤️ - odpisała aktorka. 

Widać, że gwiazda "M jak miłość" nie tylko rozpala zmysły na bajkowych wczasach, ale przy okazji nie wstydzi się mówić o ważnych kwestiach. Widzowie "M jak miłość" niebawem będą mogli podziwiać aktorkę na ekranach TVP2 w najnowszych odcinkach "M jak miłość". 

Zobacz jak gwiazda "M jak miłość" rozpala zmysły na wakacjach>>>

Najnowsze