M jak miłość

Nowa twarz Lilki w M jak miłość. Trudno rozpoznać tak odmienioną Monikę Mielnicką - ZDJĘCIA

2023-07-28 9:06

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Lilka (Monika Mielnicka) będzie wyglądać zupełnie inaczej! Była żona Mateusza (Krystian Domagała) przejdzie niezwykłą metamorfozę i już w niczym nie będzie przypominać siebie. Monika Mielnicka pochwaliła się przemianą na swojej relacji na Instagramie, gdzie aż trudno ją rozpoznać! Czy będzie ona związana z dalszymi losami Lilki w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Czy swoją rolę odegra w tym dawny kochanek Ethan (Paweł Roman)? Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Lilki w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Zmieni się nie do poznania

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Lilka przejdzie niezwykłą przemianę. Czyżby miało to wpływ z ostatnimi dramatycznymi wydarzeniami w życiu byłej żony Mateusza? Przypomnijmy, że niania Boryska (Tymon Szkopek), syna Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) żyła w strachu za sprawą swojego byłego kochanka, dla którego porzuciła swojego męża. Tyle tylko, że Ethan wcale nie okazał się rycerzem na białym koniu, a tyranem, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. A gdy w końcu udało jej się od niego uciec, to Anderson ją dopadł i siłą próbował sprowadzić do Australii, ale spotkał się z oporem nie tylko Mateusza, ale i Zduńskich! To wtedy psychol postrzelił Frankę (Dominika Kachlik) i uciekł, a następnie straszył Lilkę, że odnalazł Mateusza! Jednak to był jedynie blef, a dawna żona Mostowiaka w końcu mogła odetchnąć z ulgą. Czy jej metamorfoza w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie miała na to wpływ?

Monika Mielnicka pochwaliła się na swojej relacji na Instargamie niezwykłą przemianą! Gwiazda "M jak miłość" wybrała się do fryzjera, gdzie zdecydowanie rozjaśniła swoje włosy i zapozowała w nowej fryzurze, dzięki czemu twarz aktorki zmieniła się nie do poznania! Aż trudno rozpoznać, że to wciąż ta sama Lilka, która w minionym sezonie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną przyzwyczaiła widzów do swoich prostych i brązowych włosów. Tym bardziej, że w ostatnim czasie była żona Mateusza zdecydowała się je jedynie skrócić, a teraz poszła o krok dalej i zaszalała nie tylko z kolorem, ale i ułożeniem! Co się za tym kryje?

Czyżby metamorfoza Lilki miała wpływ na jej dalsze losy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? Czy w ten symboliczny sposób dawna żona Mostowiaka chciała zerwać z dramatyczną przeszłością i rozpocząć nowy etap w życiu już jako zupełnie inna osoba? Póki co odpowiedzi na te pytania pozostaną tajemnicą, gdyż aktorka sama nie wie jak dalej potoczy się jej wątek. A to dlatego, że Mielnicka chętnie dzieliła się relacjami z planu, a gdy w ostatnim czasie ich zabrakło, to zaniepokojeni fani zaczęli pytać, co dalej z jej rolą w "M jak miłość". Jednak jej odpowiedź nie była jednoznaczna, zatem widzom pozostaje jedynie czekać!

Luksusy na planie M jak miłość. Katarzyna Kołeczek pochwaliła się takimi warunkami!
Najnowsze