M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Kochanek Lilki dopadnie ją w bistro! Psychopata Ethan strzeli do Mateusza, ale trafi kogoś innego - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-03 20:54

W 1697 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) przekona się do czego jest zdolny jej były kochanek. Nieobliczalny Ethan (Paweł Roman) namierzy Lilkę i zaatakuje ją w bistro "Nasz Zielony Sad". Ale ofiarami bestialskiej napaści Ethana padną także Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała), który bohatersko stanie w obronie byłej żony oraz Franka (Dominika Kachlik). Nie zważając na zagrożenie w 1697 odcinku "M jak miłość" Mateusz rzuci się na kochanka Lilki, który złapie ją i wyceluje na Mostowiaka lufę pistoletu. Nagle padnie strzał! Czy Mateusz zginie? A może ranny zostanie ktoś inny? Zobaczcie kulisy tych scen w WIDEO z planu "M jak miłość" i ZDJĘCIA z 1697 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

O koszmarze, jaki rozegra się w 1697 odcinku "M jak miłość" pisaliśmy już na początku września, kiedy na planie serialu powstawały mrożące krew w żyłach sceny z udziałem Lilki, Mateusza, a także Franki, którzy zostaną zaatakowani przez bezwzględnego Ethana. Straszy, bajecznie bogaty wdowiec urządził Lilce piekło na ziemi, gdy mieszkali razem w Australii. Uwięził ją w swoim domu, zabrał dokumenty, a nawet uderzył, gdy próbowała uciec. Zanim w 1697 odcinku "M jak miłość" Ethan zaatakuje Lilkę i Mateusza, wybada gdzie pracuje i często bywa jego "ukochana".

Kulisy makabrycznego ataku Etana na Lilkę, Frankę i Mateusza w bistro

Na nagraniu zza kulis 1697 odcinka "M jak miłość", które umieścił Rafał Mroczek na Instagramie, widać sceny jak kochanek złapie Lilkę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), wyceluje do niej z pistoletu i w tym momencie do lokalu wkroczy Mateusz. Jego z kolei dopadnie inny bandyta, wspólnik Ethana. Niestety bestialski atak na Mateusza i Lilkę źle się skończy. Wszystko wskazuje, że padnie strzał, ktoś zostanie ranny, a może nawet zginie.

Wiadomo już jak w 1697 odcinku "M jak miłość" dojdzie do napadu na Lilkę i jak to się stanie, że Mateusz stanie w obronie byłej żony, którą wzgardził kiedy tylko wrócił do Grabiny. Spanikowana Lilka zorientuje się, że ktoś ją śledzi. Będzie przekonana, że tajemniczego mężczyznę nasłał na nią Ethan, który wciąż będzie się domagał zwrotu ukradzionych przez nią pieniędzy. 

Kochanek Lilki zaatakuje ją w bistro w 1697 odcinku "M jak miłość"

W tej sytuacji w 1697 odcinku "M jak miłość" Lilka poszuka ratunku w bistro, gdzie będzie tylko Franka. Wspólnik Ethana, bandyta Maks brutalnie zaatakuje obie kobiety. Po chwili zjawia się na miejscu również kochanek Lilki, który zażąda, żeby wrócić wraz z nim do Kanady. Początkowo Franka nie zdoła jej pomóc, bo przestępcy zamkną ją na zapleczu. Uda jej się jednak wydostać i pobiec do Mateusza, który akurat będzie w swoim mieszkaniu obok bistro.

Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" będzie bronił Lilki przed Ethanem i jego wspólnikiem

Bez wahania Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" rzuci się najpierw na Maksa, a potem na Ethana, by uratować Lilkę. Ale nagle kochanek jego byłej żony wyciągnie pistolet. Złapie ją z całej siły, a do Mostowiaka wyceluje z broni. Ułamek sekundy później padnie strzał. W bistro poleje się krew. Na miejscu maskary zjawi się także Paweł. Wiemy już na pewno, że w 1697 odcinku "M jak miłość" ranna zostanie Franka, bo to ją ostatecznie postrzeli Ethan.

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze