M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Franka porwana i uwięziona! Bandyci z bronią zabiją Zduńską za pomoc Lilce? - WIDEO

2022-12-11 22:24

W 1697 odcinku "M jak miłość" w bistro rozegra się dramatyczna akcja kryminalna! Ofiarą stanie się m.in. Franka (Dominika Kachlik), którą bandyci zaatakują i obezwładnią! Zduńska zostanie zamknięta w odosobnieniu i sama będzie musiała wydostać się z pułapki! Koszmar rozegra się za sprawą zatargów Lilki (Monika Mielnicka), bo to za nią ruszy pościg w postaci Ethana (Paweł Roman) i uzbrojonego kolegi. W 1697 odcinku "M jak miłość" zabiją kogoś z jej bliskich? Franka zadrży o swoje życie! Dojdzie do szokującego zwrotu akcji.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1697 odcinku "M jak miłość" zostanie obezwładniona i uwięziona! Wszystko za sprawą okrutnych wydarzeń, których przyczyną stanie się Lika. Były kochanek Ethan wyśledzi ją w Warszawie i wraz ze swoim kolegą bandytą zaatakują bistro! Córka Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) zorientuje się, że jest śledzona, ale będzie już za późno. Ethan wtargnie do bistro wraz z uzbrojonym bandytą Maksem i spróbują przymusić dziewczynę do powrotu do Kanady, gdzie wyjechała dobrowolnie kilka miesięcy temu, bo myślała, że u boku bogacza czeka ją bajkowe życie. Tak naprawdę Ethan okazał się brutalem i psychopatą, który zechce wymierzyć sprawiedliwość w 1697 odcinku "M jak miłość".

Franka wplątana w aferę kryminalną w 1697 odcinku "M jak miłość"!

W bistro rozpęta się prawdziwe piekło. Lilka nie będzie chciała poddać się bez walki, a we wszystko wtrąci się nieświadoma i niewinna Zduńska. By żona Pawła (Rafał Mroczek) nie stanowiła "przeszkody" w zwerbowaniu Lilki, Ethan i bandyta Maks porwą Frankę i zamkną w odosobnieniu, na zapleczu bistro! Kobieta nie załamie się, szybko podejmie próbę uwolnienia się z zaplecza, co ostatecznie się uda, a Zduńska zdoła dostać się do mieszkającego obok lokalu Mateusza (Krystian Domagała) i poprosi go o pomoc.

Mostowiak w 1697 odcinku "M jak miłość" natychmiast ruszy do akcji obrony kobiet. Sam napadnie na Ethana i jego koleżkę, by nie mogli skrzywdzić Lilki. W bistro dojdzie do koszmarnych scen, bo Ethan wyjmie broń i zacznie nią grozić! Czy młody Mostowiak da radę obronić Frankę i Lilkę? Wywiąże się szarpanina, w której Mateusz oberwie, a jego była żona i Zduńska będą zrozpaczone. Ostatecznie Ethan nie da rady zmusić Lilki do wyjazdu, ale to nie oznacza, że powiedział w tej sprawie ostatnie słowo...

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany