M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Franka porwana i uwięziona! Bandyci z bronią zabiją Zduńską za pomoc Lilce? - WIDEO

2022-12-11 22:24

W 1697 odcinku "M jak miłość" w bistro rozegra się dramatyczna akcja kryminalna! Ofiarą stanie się m.in. Franka (Dominika Kachlik), którą bandyci zaatakują i obezwładnią! Zduńska zostanie zamknięta w odosobnieniu i sama będzie musiała wydostać się z pułapki! Koszmar rozegra się za sprawą zatargów Lilki (Monika Mielnicka), bo to za nią ruszy pościg w postaci Ethana (Paweł Roman) i uzbrojonego kolegi. W 1697 odcinku "M jak miłość" zabiją kogoś z jej bliskich? Franka zadrży o swoje życie! Dojdzie do szokującego zwrotu akcji.

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1697 odcinku "M jak miłość" zostanie obezwładniona i uwięziona! Wszystko za sprawą okrutnych wydarzeń, których przyczyną stanie się Lika. Były kochanek Ethan wyśledzi ją w Warszawie i wraz ze swoim kolegą bandytą zaatakują bistro! Córka Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) zorientuje się, że jest śledzona, ale będzie już za późno. Ethan wtargnie do bistro wraz z uzbrojonym bandytą Maksem i spróbują przymusić dziewczynę do powrotu do Kanady, gdzie wyjechała dobrowolnie kilka miesięcy temu, bo myślała, że u boku bogacza czeka ją bajkowe życie. Tak naprawdę Ethan okazał się brutalem i psychopatą, który zechce wymierzyć sprawiedliwość w 1697 odcinku "M jak miłość".

Franka wplątana w aferę kryminalną w 1697 odcinku "M jak miłość"!

W bistro rozpęta się prawdziwe piekło. Lilka nie będzie chciała poddać się bez walki, a we wszystko wtrąci się nieświadoma i niewinna Zduńska. By żona Pawła (Rafał Mroczek) nie stanowiła "przeszkody" w zwerbowaniu Lilki, Ethan i bandyta Maks porwą Frankę i zamkną w odosobnieniu, na zapleczu bistro! Kobieta nie załamie się, szybko podejmie próbę uwolnienia się z zaplecza, co ostatecznie się uda, a Zduńska zdoła dostać się do mieszkającego obok lokalu Mateusza (Krystian Domagała) i poprosi go o pomoc.

Mostowiak w 1697 odcinku "M jak miłość" natychmiast ruszy do akcji obrony kobiet. Sam napadnie na Ethana i jego koleżkę, by nie mogli skrzywdzić Lilki. W bistro dojdzie do koszmarnych scen, bo Ethan wyjmie broń i zacznie nią grozić! Czy młody Mostowiak da radę obronić Frankę i Lilkę? Wywiąże się szarpanina, w której Mateusz oberwie, a jego była żona i Zduńska będą zrozpaczone. Ostatecznie Ethan nie da rady zmusić Lilki do wyjazdu, ale to nie oznacza, że powiedział w tej sprawie ostatnie słowo...

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze