Niewiarygodnie droga zabawka 19-letniej gwiazdy M jak miłość. Alicja Ostolska wybrała elegancką furę wartą duże pieniądze!

i

Autor: Instagram Niewiarygodnie droga zabawka 19-letniej gwiazdy M jak miłość. Alicja Ostolska wybrała elegancką furę wartą duże pieniądze!

Niewiarygodnie droga zabawka 19-letniej gwiazdy M jak miłość. Alicja Ostolska wybrała elegancką furę wartą duże pieniądze!

2021-07-23 10:50

19-letnia aktorka z "M ja miłość" coraz bardziej szokuje. Alicja Ostolska ledwo osiągnęła pełnoletność, a już żyje na poziomie największych gwiazd z "M jak miłość". Serialowa siostrzenica księdza pochwaliła się wyborem niewiarygodnie drogiej zabawki, na którą nie stać większości dojrzałych osób, a co dopiero rówieśników dziewczyny. Alicja Ostolska nie poprzestała na drogich ubraniach i luksusowych wyjazdach. Teraz podjęła decyzję o nabyciu kosmicznie drogiego auta, które powala samym wyglądem.

Młoda aktorka z "M jak miłość" wozi się jak księżniczka. Na to nie stać większości Polaków

Gwiazdy "M jak miłość" często chwalą się w sieci swoimi nowymi nabytkami, relacjami z życia prywatnego i wyjazdów. O ile trzeba przyznać, że np. serialowe Kinga (Katarzyna Cichopek) czy Magda (Anna Mucha) mają w Polsce status gwiazd, są bardzo popularne i realizują wiele projektów zawodowych jednocześnie, tak zachowanie młodej aktorki "M jak miłość" szokuje nie tylko jej odbiorców.

Alicja Ostolska, bo o niej mowa, aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie. Tym razem zrelacjonowała wizytę w salonie ekskluzywnej marki niemieckich samochodów, które cieszą się wielką renomą na całym świecie. Zdecydowaną większość Polaków w ogóle nie stać na tak drogie auta, jednak aktorka zdecydowała się wybrać jeden z modeli dla siebie. 

Przeczytaj: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem

Młoda gwiazda "M jak miłość" pojechała specjalnie do salonu pod Warszawę, by zrelacjonować wybór niewiarygodnie drogiej zabawki. Pokazała jak konsultanci i doradcy pokazują jej najnowsze modele aut i pomagają dokonać wyboru. W końcu dziewczyna zdecydowała się na wybór modelu CLA 250 e i zaprezentowała środek pojazdu. Trzeba przyznać, że auto robi ogromne wrażenie, tym bardziej, kiedy zasiada w nim tak młoda osoba, która całkiem niedawno świętowała osiągnięcie pełnoletności. 

Przeczytaj: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka z "M jak miłość" szokuje wystawnym poziomem życia, który prezentuje w mediach społecznościowych. Dziewczyna już kilkukrotnie pokazywała swój nowoczesny i stylowy dom, drogie ubrania i luksusowe wyjazdy. Trzeba przyznać, że nawet naprawdę rozpoznawalni aktorzy z "M jak miłość" nie żyją na takim poziomie. Nie wiadomo czy Alicja Ostolska ostatecznie dobiła targu, a auto znalazło się w jej garażu, jednak podpis na zdjęciu o wybraniu konkretnego modelu sugeruje, że aktorka będzie się teraz wozić jak królowa. 

Sprawdź jak wygląda kosmicznie drogie auto 19-letniej gwiazdy M jak miłość w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze