M jak miłość. Werner zniszczy życie Anity i Kamila! Gryc już dłużej tego nie wytrzyma - WIDEO

i

Autor: VOD TVP M jak miłość. Werner zniszczy życie Anity i Kamila! Gryc już dłużej tego nie wytrzyma - WIDEO

M jak miłość. Werner zniszczy życie Anity i Kamila! Gryc już dłużej tego nie wytrzyma - WIDEO

2022-02-03 13:54

Już w najbliższych odcinkach „M jak miłość” Werner (Jacek Kopczyński) zamieni życie Kamila (Marcin Bosak) i Anity (Melania Grzesiewicz) w prawdziwe piekło, a Gryc szybko pożałuje, że przyjął kolegę pod swój dach! Jedynie Pola (Hania Nowosielska) ucieszy się z nowego lokatora, gdyż to właśnie z nią Adam znajdzie wspólny język! W kolejnych odcinkach „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że Werner to kompletna niezdara i niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze! Gryc będzie już na skraju wytrzymałości, szczególnie, że Adam pozbawi go najcenniejszej rodzinnej pamiątki! Mecenas da im tak popalić, że Kamil i Anita będą gotowi na to, aby sami wybudować mu nowy dom! Poznajcie szczegóły!

"Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity w "M jak miłość"! Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha

W najbliższych odcinkach „M jak miłość” w domu Kamila znów zapanuje chaos i na swój sposób znów będzie nawiedzony, jednak teraz przez pecha i niezdarność Adama! Przypomnijmy, że w 1634 odcinku „M jak miłość” Gryc zlitował się nad połamanym Wernerem, który po rozstaniu z Sandrą (Anna Oberc) kompletnie się załamał, a po drodze zdarzył mu się nieprzyjemny wypadek. Adam nie miał gdzie się podziać, gdyż swój dom wynajął, a co gorsza nawet nie miał kto się nim zaopiekować po wyjściu ze szpitala! Jedynie Kamil wyciągnął do niego pomocną dłoń, jednak w kolejnych odcinkach „M jak miłość” bardzo tego pożałuje, gdyż zrozumie, dlaczego Sandra pozbyła się go ze swojego życia!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1635: Dawid dla Basi wyprze się nawet matki! Nigdy nie zgodzi się na wyjazd do USA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Werner w "M jak miłość" wprowadza do życia Anity, Poli i Kamila kompletny chaos >>>

Wspólne mieszkanie z Wernerem w „M jak miłość” odbije się nie tylko na Kamilu, ale również i Anicie, która też będzie miała już po dziurki w nosie nowego współlokatora! Jedynie Pola wstawi się na Adamem, który szybko zyska w jej oczach!

- Werner jest wielkim dzieckiem, to jest dość trudne mieszkać z nim… Obecność Wernera najgorzej znosi Kamil, już naprawdę jest na skraju wytrzymania – powiedziała Melania Grzesiewicz w „Kulisach M jak miłość”.

- Okazuje się, że człowiek, który jest prawnikiem w życiu prywatnym zupełnie inaczej się zachowuje niż by mogła sugerować ta jego profesja – zdradził  Marcin Bosak w „Kulisach M jak miłość”.

- Wujek to denerwuje ciągle tatę. Pola nie rozumie dlaczego, ale próbuje to naprawić – dodaje Hania Nowosielska w „Kulisach M jak miłość”.  

Córka Kamila w „M jak miłość” nie będzie miała pojęcia, dlaczego jej najbliżsi są tak źle nastwieni do jej nowego wujka i stwierdzi, że musi wziąć go w obronę!

- Nie krzycz na wujka, bo będzie mu smutno! – wstawi się za nim u Kamila, gdy ten przez swoją niezdarność zacznie niszczyć ich dom!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnie chwile szczęścia Oli i Tadeusza! Nic nie będzie zwiastowało tragedii

Niestety poczynania Adama z odcinka na odcinek „M jak miłość” będą coraz gorsze i Kamilowi już będzie brakowało cierpliwości! Szczególnie, że pewnego dnia Werner zniszczy jego ostatnią rodzinną pamiątkę, która przetrwała nawet II wojnę światową!

- Wujek żyjesz? – zaniepokoi się Pola na dźwięk stłuczonego lustra!

- Ja tak natomiast lustra nie udało się uratować – przyzna.

- To była ostatnia moja pamiątka rodzinna. Hitler sobie nie poradził, a Adam Werner proszę… - skwituje wściekły.

Werner w „M jak miłość” tak będzie działał na nerwy Anicie i Kamilowi, że postanowią się go za wszelką cenę pozbyć! Oczywiście Pola wstawi się za wujkiem, który również będzie próbował wziąć ich pod włos, jednak w pewnym momencie Adam przekroczy już wszelkie możliwe granice…

- Jestem samotny. Nie chce się od was wyprowadzać. Poza tym nie możesz mnie eksmitować w miesiącach zimowych – zauważy Werner.

- Wujek jest super – zacznie błagać Kamila, aby został.

- I Anita i Kamil wierzą, że wyprowadzi się do swojego własnego domu. Nawet jeżeli mieliby mu ten dom kupić sami, to na pewno się skończy. No musi chyba – podsumowała Melania Grzesiewicz w „Kulisach M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

M jak miłość. "Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity. Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze