M jak miłość, odcinek 1635: Dawid dla Basi wyprze się nawet matki! Nigdy nie zgodzi się na wyjazd do USA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1635: Dawid dla Basi wyprze się nawet matki! Nigdy nie zgodzi się na wyjazd do USA

M jak miłość, odcinek 1635: Dawid dla Basi wyprze się nawet matki! Nigdy nie zgodzi się na wyjazd do USA

2022-02-03 13:26

W 1635 odcinku „M jak miłość” Jaszewska (Małgorzata Lewińska) wpadnie na pomysł, jak odizolować Dawida (Iwo Wiciński) od Basi (Karina Woźniak)! Olga po rozstaniu z Mariuszem (Tomasz Lulek) wyjechała z Polski i ani jej się śniło wracać do Grabiny, jednak po aresztowaniu męża nie miała innego wyboru! Jednak już w 1635 odcinku „M jak miłość” matka Dawida już zacznie szukać pracy w USA, aby wyjechać tam wspólnie z synem! Jaszewski opowie o wszystkim Rogowskiej i zapewni ją, że nigdzie się nie wybiera! Obieca Basi, że dla ich szczęścia będzie gotowy wyprzeć się własnej matki, gdyż nigdy nie pozwoli, aby ktoś zniszczył ich związek!

"M jak miłość" odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku „M jak miłość” Mariusz w końcu zostanie skazany na 12 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia. To właśnie w nim zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Dawid będzie zszokowany karą, jaką dostał ojciec tym bardziej, że nawet nie próbował się bronić! Zrozpaczony chłopak nie będzie mógł sobie poradzić z tą tragedią i poprosi Basię o spotkanie, na które dość nieoczekiwanie zgodę wyrazi Artur (Robert Moskwa), a nawet sam zawiezie na nie córkę! W 1635 odcinku „M jak miłość” zakochani nastolatkowie wpadną sobie w objęcia, ale miłe chwile nie potrwają długo, gdyż nad ich związkiem znów zawisną czarne chmury!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnie chwile szczęścia Oli i Tadeusza! Nic nie będzie zwiastowało tragedii

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ poruszające spotkanie Basi i Dawida w 1635 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1635 odcinku „M jak miłość” Dawid wyzna Basi, że jego matka znów planuje przeprowadzkę! Nie dość, że po rozstaniu z Mariuszem wyjechała i nie interesowała się w ogóle jego losem, to jeszcze teraz po jego aresztowaniu błąka się z synem z miejsca na miejsce! Najpierw zabrała go od Mostowiaków z Grabiny i przeprowadzili się do Warszawy, jednak teraz Olga pójdzie o krok dalej i wymyśli jak skutecznie odizolować Dawida od Basi!

- Chodzę tu jak na razie do szkoły. Matka wynajęła jakieś mieszkanie, zabrała wszystkie nasze rzeczy. Będziemy tu przez jakiś czas – wytłumaczy jej Dawid.

- A co potem? – spyta łamiącym się głosem Basia.

W 1635 odcinku „M jak miłość” Jaszewski przyzna Rogowskiej, że jego matka myśli o przeprowadzce do USA! Jego słowa będą dla Basi niczym wyrok…

- Nie wiem. Słyszałem jak gadała z jakąś przyjaciółką z Ameryki i pytała o jakąś pracę w galerii – przyzna.

- Nie no, błagam... – Rogowska załamie się jeszcze bardziej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

Jednak w 1635 odcinku „M jak miłość” Dawid szybko uspokoi zakochaną w nim nastolatkę i zapewni ją, że nigdzie się nie wybiera! Jaszewski wyrazi wyraźny sprzeciw wobec poczynań matki i uzna, że nie może decydować za niego! Wyzna Basi, że dla ich szczęścia jest gotowy nawet wyprzeć się własnej matki byleby tylko być blisko swojej ukochanej!

- Spokojnie, trudno dostać tam robotę. Poza tym kurde, ja też mam swoje zdanie w razie czego. Patrzyłem jest taka szkoła z internatem w Gródku, złożę papiery i już. A z Gródka do Grabiny do rzut beretem… Co? Co jest? – zaniepokoi się jej posmutniałą miną.

- No bo ja bym chciała, żebyśmy znów byli razem... – wyrzuci z siebie Basia.

- Będziemy... Obiecuję... - zapewni ją Dawid w 1635 odcinku „M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze