M jak miłość

M jak miłość. Radek to psychopata taki sam jak Artur Skalski? Iza nie wie, w co się pakuje

2022-12-21 9:54

Radek (Philippe Tłokiński) z "M jak miłość", okaże się takim samym psychopatą co Artur Skalski (Tomasz Ciachoroswski)? Iza (Adriana Kalska) mocno zbliży się do dziennikarza z USA, tym bardziej, że kryzys w małżeństwie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) rozkręci się na całego. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" widzów czeka szokujący zwrot akcji, bo Chodakowska da się pocałować przystojnemu koledze z redakcji "Głosu Gródka". Od początku jednak ta sprawa wydaje się podejrzana, więc jakie są szanse, że Radek okaże się podobnym koszmarem co Skalski?

Radek to następny Artur Skalski w "M jak miłość"?. Fani już przeczuwają najgorsze

Nie da się ukryć, że Radek jest bardzo podejrzaną postacią w "M jak miłość", póki co nie wiadomo o nim zbyt wiele, ale z chwili na chwilę coraz bardziej zbliża się do Izy. Pewnym jest, że wkrótce w "M jak miłość" dojdzie nawet do zdrady! Dziennikarz i Chodakowska pocałują się, a kryzys w małżeństwie Izy i Marcina narośnie do tego stopnia, że możliwym jest, że tym razem nie da rady odratować sytuacji... Najdziwniejsze jest jednak to, że przystojny Radek pojawił się właściwie znikąd, podobno pracował w Stanach Zjednoczonych, ale po odziedziczeniu domu po zmarłej ciotce, postanowił przenieść się z Nowego Yorku do Gródka... Już samo to budzi podejrzenia, ale będzie jeszcze gorzej, bo Radek nawet nie zdoła ukryć, że ma chrapkę na piękną Chodakowską, a Marcin zdecydowanie mu zawadza. 

- Mam wrażenie że ten jej wspólnik będzie takim samym psycholem jak Artur. Będzie nią manipulował a ona zdradzi z nim Marcina. Tylko, że myślę, że Marcin tym razem jej nie wybaczy…jeszcze mnie ciekawi pojawienie się w dzisiejszym odcinku tej pani detektyw i czy przypadkiem przez psujące się relacje coś nie zajdzie między nią a nim… - brzmi jeden z komentarzy na oficjalnym koncie na Instagramie "M jak miłość". 

Kim okaże się Radek z "M jak miłość"?

Faktycznie, jest w tym pewna logika, bo Radek póki co jest trochę wycofany, ale widać wyraźnie, że wyczekuje momentu, by zagarnąć Izę dla siebie i pozbyć się Marcina. Czy widzowie "M jak miłość" będą mieć powtórkę z rozrywki, a dziennikarz z USA okaże się psycholem jak Artur Skalski? 

Przypomnijmy, że Skalski nie pojawia się już w "M jak miłość", a Iza nie żyje w ciągłym strachu, ponieważ po tragicznych wydarzeniach, został zamordowany przez Olka (Maurycy Popiel), który potem długo borykał się z systemem sprawiedliwości i w końcu udowodnił, że musiał strzelać do rywala, ze względu na bezpieczeństwo Izy i dzieci. Sąd go uniewinnił i wszystko wróciło do normy, ale każdy pamięta zachowanie i obłęd Skalskiego, który nie mógł pogodzić się ze stratą Izy i otwarcie było wiadomo, że poluje na jej życie. Jeśli Radek jest chociaż trochę podobny do Skalskiego, Chodakowska powinna się mieć na baczności. 

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze