M jak miłość

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem. Kochanek popchnie ją do porzucenia rodziny? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-20 9:09

Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński), asystentem z redakcji "Głosu Gródka" bliskim kolegą, który stanie się dla niej kimś więcej. Zdrada Izy stanie się faktem w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" na początku stycznia. Ale już wcześniej wybuchnie małżeński kryzys u Chodakowskich, bo Marcin w 1696 odcinku "M jak miłość" zauważy jak Radek podrywa jego żonę, a Iza coraz bardziej mu ulega. Nie wiadomo jak to się wszystko potoczy, ale to już pewne, że z powodu Radka niewierna Iza nie raz zostawi Marcina i dzieci. Mamy te sceny w WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Iza w "M jak miłość" zdradzi Marcina z Radkiem i to będzie koniec małżeństwa Chodakowskich?

Radek z "M jak miłość" popchnie Izę do zdrady i porzucenia rodziny? Wygląda na to, że u Chodakowskich będzie się źle działo przez dłuższy czas. Iza pochłonięta pracą naczelnej "Głosu Gródka" zaniedba dzieci i Marcina jeszcze bardziej, małżonkowie oddalą się od siebie, a kryzys w ich związku wykorzysta Radek. Asystent Izy z każdym odcinkiem "M jak miłość" będzie nią coraz bardziej zauroczony, aż wreszcie wykorzysta okazje i skusi ją do zdrady. To sceny, które rozegrają się już niebawem w serialu. Niestety wiele wskazuje na to, że małżeństwo Izy i Marcina znów będzie zagrożone!

- Radek ma parę okazji, żeby zobaczyć jak wygląda relacja Izy i Marcina. Przynajmniej powierzchownie. No cóż, przychodzą w związku z tym pewne oceny i może pewne myśli - zapowiedział Philippe Tłokiński w "Kulisach serialu M jak miłość".

Radek w kolejnych odcinkach "M jak miłość" stanie się dla Izy kimś więcej niż asystentem, kolegą z pracy, który odciąży ją w wielu obowiązkach w redakcji. - Iza traktuje Radka tylko jak kolegę. Natomiast ona wpadła mu w oko. Iza zdaje sobie sprawę z tego, że Marcin traci cierpliwość. Ma też powody ku temu. Czas leci, oni oddalają się od siebie. Nie wiadomo jak to się wszystko potoczy - ujawniła Adriana Kalska.

Zanim dojdzie do pocałunku Izy i Radka w "M jak miłość", asystent Chodakowskiej udowodni, że może jej dać wszystko, czego pragnie.- Ty zajmujesz się gazetą, więc ktoś musi zająć się tobą - usłyszy z jego ust Iza.

Już w 1696 odcinku "M jak miłość" Marcin zauważy, że między Izą i Radkiem coś się dzieje. Pewnego dnia odwiedzi żonę bez zapowiedzi i zobaczy ją w ramionach asystenta. - Marcin ma z tyłu głowy, żeby uważać. Widzi, co może się wydarzyć - stwierdził Mikołaj Roznerski. Po tym, co Marcin zastanie w redakcji wygarnie Izie, co myśli o jej "pracy" z Radkiem.

Ona z kolei w 1696 odcinku "M jak miłość" zarzuci mężowi, że się nie od niej odwraca i jej nie wspiera, mimo obietnic, że razem przetrwają wszystko.Dla Marcina z kolei ważne będzie przede wszystkim to, że dzieci cierpią na ich rozłące. Czarę goryczy przeleje fakt, że Iza po raz kolejny odłoży wyjazd na rodzinny urlop o kilka dni.

Niestety Iza w M jak miłość" nie będzie dostrzegała powagi sytuacji. - Iza stara się robić dobrą minę do złej gry. Zatraciła się w pracy. Próbuje wykorzystać tę chwilę. Ma szansę się wykazać. Nie potrafi odpuścić. I to jest ten problem... Oczywiście Iza ma poczucie winy. Odbywa się to kosztem rodziny. Ta sytuacja przerasta ją - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu". Konflikt Izy i Marcina w "M jak miłość" w nowych odcinkach w styczniu wykorzysta Radek, który skusi Chodakowską do zdrady i nie tylko.

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze