M jak miłość. Pojedynek Izy i Marcina w nowym sezonie! Kryzys małżeński Chodakowskich powróci?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Pojedynek Izy i Marcina w nowym sezonie! Kryzys małżeński Chodakowskich powróci?

M jak miłość

M jak miłość. Pojedynek Izy i Marcina w nowym sezonie! Kryzys małżeński Chodakowskich powróci?

2022-08-11 11:57

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 odbędzie się starcie Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Czyżby sprawy miały się mocno skomplikować i powróci kryzys małżeński, który niemal zniszczył rodzinę Chodakowskich? Chociaż Bosacki (Dariusz Kordek) zniknął z ich życia, na horyzoncie pojawi się nowy wróg Izy i Marcina. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wyjdzie na jaw, że Iza naraża siebie, męża i dzieci. Chodakowscy znów staną przeciwko sobie. Co z tego wyniknie?

Iza i Marcin staną do walki w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022

Iza i Marcin znów wpadną w małżeński kryzys, z którego ledwo udało im się wykaraskać? Pewnym jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" Chodakowscy staną naprzeciw siebie i stoczą walkę. Chodzi o nowy problem rodzinny? Na szczęście nie. Będzie to "zdrowa" rywalizacja sportowa. Iza i Marcin postanowią aktywnie spędzić czas i w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach zapiszą się na trening boksu. Małżeństwo będzie aktywnie fizycznie i stoczy przyjacielską walkę. Niestety to nie oznacza, że nie czekają ich żadne kłopoty.

Problemy Chodakowskich w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 

Na horyzoncie pojawi się nowy wróg Izy i Marcina. Bosacki dał im wreszcie spokój, chociaż przez jego działania para musiała udać się na terapię, ale na szczęście wszystko się między nimi ułożyło. W kolejnym sezonie "M jak miłość" to Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) będzie zagrażał rodzinie. Mariusz da popalić Chodakowskim i Mostowiakom, a wszystko przez plany budowy kliniki okulistycznej, które mogą zniszczyć Grabinę. Iza na poważnie zajmie się tematem i opisze skandaliczne zachowanie Nieśpielaka w "Głosie Gródka", co wywoła niemałe poruszenie.

Przeczytaj też: M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

Ostatnie sceny w M jak miłość. Tak skończy się wątek Anety i Aleksandry w nowym sezonie

Iza i Marcin z "M jak miłość" pokonają kolejne problemy?

Chodakowscy nie będą mieli łatwo w nowym sezonie "M jak miłość". Ich mieszkanie opustoszeje, bo dzieci Moniki Rudnickiej (Joanna Niemirska) wrócą wreszcie do domu. Amelka (Ninel Kos) i Hania (Marta Stefaniak) opuszczą dom Chodakowskich, a Mai (Laura Jankowska) i Szymkowi (Staś Szczypiński) będzie naprawdę przykro. Iza dostanie list z pogróżkami, a Nieśpielak nie odpuści i będzie próbował ją zastraszyć. Marcin przekona się, że może praca w "Głosie Gródka" nie była najlepszym pomysłem w karierze żony... Nic dziwnego, że Iza i Marcin postanowią wyluzować się i pójść na zajęcia sportowe. Jak wynika ze zdjęć z planu "M jak miłość", w treningi wciągnie się również Olek (Maurycy Popiel). Rodzina Chodakowskich jak zwykle będzie musiała trzymać się razem, by pokonać przeciwności losu.

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze