M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

2022-08-10 21:12

Gwiazda "M jak miłość" promienieje! Adriana Kalska udała się na owocną randkę z nową miłością. Aktorka przeżyła trudne chwile po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim, tym bardziej, że w "M jak miłość" nadal grają małżeństwo Chodakowskich, u których zagościła wreszcie zgoda i szczęście. W życiu prywatnym Adriany Kalskiej też nastąpiły zmiany. Nie wygląda już jak Iza z "M jak miłość"! Pokazała się w nowej odsłonie i pochwaliła obserwatorom, że ma za sobą bardzo udaną randkę i znalazła ukojenie. Co lub kto daje takie szczęście kobiecie?

Gwiazda "M jak miłość" odnalazła szczęście na randce! Pokazała fanom nową miłość

Widzowie uwielbiają Adrianę Kalską za rolę Izy z "M jak miłość", ale aktorka nie ogranicza się do jednej roli i na co dzień gra główną rolę w serialu "Papiery na szczęście" oraz występuje w teatrze. Ostatni czas nie był łatwy dla aktorki, bo media obiegła informacja o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim, który w "M jak miłość" gra męża jej bohaterki. Iza i Marcin to jedni z ulubionych bohaterów widzów i chociaż mieli ostatnio kryzys, relację udało się uratować. Tego nie można powiedzieć o prywatnym życiu aktorów, gdyż w rzeczywistości ich drogi rozeszły się na stałe.

Iza z "M jak miłość" pokazała fanom swoje szczęście, nową miłość, która może niektórych zaskoczyć. Kalska udała się na randkę do muzeum sztuki, gdzie zachwyciła się twórczością znanych artystów. Aktorka obwieściła na Instagramie, że poszła na randkę z ukochanym, a po jej minie widać, że jest naprawdę szczęśliwa. 

Sprawdź też: Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji? - ZDJĘCIA

Kim jest tajemniczy wybranek gwiazdy "M jak miłość"?

Ta odpowiedź może zaszokować, bo jest ich kilku! Kalska pochwaliła się miłością do sztuki i zapowiedziała, że jej ukochanymi są m.in. Roy (amerykański malarz, grafik, rzeźbiarz) czy Keith (amerykański artysta współczesny tworzący w nurtach pop-art i street art). Okazało się, że gwiazda "M jak miłość" miała wyjątkową randkę z twórcami i ze sztuką! 

- #miałamdziśrandkę❤️ #zmoimukochanym #popartem #zKeithem #zRoyem #zAndym #justlove #dziekuję?#jestemwerykontent #wręczhapi ??????#pozdro - napisała Adriana Kalska na Instagramie. 

Zmiana Adriany Kalskiej 

Nie da się ukryć, że na fotografii, którą dodała Kalska, wygląda nieco inaczej niż w "M jak miłość". Założyła okulary, bucket hat oraz wykonała zdjęcie z nietypowej perspektywy, bo od dołu. Aktorka nie przypomina swojej postaci w "M jak miłość", ale widać, że czuje się ze sobą dobre właśnie w takim wydaniu. Poinformowała fanów, że odnalazła szczęście w kontakcie ze sztuką.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Basia zmieni się i zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Najnowsze