Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji?

i

Autor: MTL Max Film Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji?

M jak miłość

Łukasz z M jak miłość nie pojawia się na planie, bo Jakub Józefowicz wyjechał! Co dalej z rolą ukochanego Patrycji? - ZDJĘCIA

2022-08-10 20:25

Łukasz z "M jak miłość" nie pojawia się na planie serialu, nie dzieli się z fanami relacjami zza kulis i nie lubi dodawać informacji o swoim życiu zawodowym, a już na pewno prywatnym. Okazuje się, że Jakub Józefowicz wyjechał z miasta! Tak wynika z nagrania, które udostępnił na Instagramie. Aktor żartuje ze swojego pobytu poza stolicą, ale nie wspomina o roli w "M jak miłość". Czyżby Łukasz i Patrycja (Alżbeta Lenksa) mieli kryzys? Po narodzinach małego Jasia (Aleksander Cacko) wszystko się może zmienić.

Łukasz zniknął z planu "M jak miłość", a Jakub Józefowicz wyjechał 

Historia Łukasza i Patrycji zawładnęła serca widzów "M jak miłość. Zaczęło się od romansu, a powstała z tego wielka miłość i owoc w postaci dziecka, małego Jasia, który urodził się w Grabinie. Wojciechowski i Argasińska długo walczyli o miłość, los nie był im przychylny. Podły ordynator Jerzy (Karol Strasburger) nie chciał rozstać się z żoną, która była "dodatkiem" do jego niby idealnego życia. Syn Marty (Dominika Ostałowska) długo krył się przed matką, że spotyka się z jej przyjaciółką, ale ostatecznie nawet Wojciechowska zaangażowała się w pomoc synowi i koleżance. 

Okazuje się, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" może nie być wcale lepiej. Owszem, Patrycja uciekła od Jerzego, a Łukasz uratował życie ordynatorowi, przez co ten postanowił im odpuścić. Nie wydaje się jednak, żeby Jerzy całkowicie zniknął z ich życia. Aktorzy z "M jak miłość" często dzielą się zakulisowymi scenami z serialu, dodają relacje i uchylają rąbka tajemnicy, co spotka ulubionych bohaterów w nowym sezonie. Jakub Józefowicz niemal nigdy nie pokazuje życia zawodowego i prywatnego. 

Sprawdź też: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Co dalej z rolą Łukasza w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

Jakub Józefowicz nie pojawiał się na planie, a przynajmniej fani nie widzieli go na relacjach zza kulis serialu, które chętnie uwieczniała Alżbeta Lenska. Można było odnieść wrażenie, że serialowego Wojciechowskiego jest naprawdę mało na planie. Teraz Józefowicz udostępnił na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym żartuje, że wyjechał z miasta. Chodzi o rolę w serialu TVN7 "Papiery na szczęście", z gwiazdą "M jak miłość", Adrianą Kalską. 

Na nagraniu widać wyraźnie, że aktorzy znajdują się w studio filmowym, a za nimi wisi makieta, imitująca panoramę miasta. Józefowicz śmieje się, że Kraków to jego ulubione miasto. Przypomnijmy, że akcja "Papierów na szczęście" rozgrywa się właśnie w Krakowie. Wszystko wskazuje na to, że Jakub Józefowicz mocno zaangażował się w prace na planie serialu TVN7 i może dlatego jest go mniej podczas kręcenia "M jak miłość"? Póki co nie ma szczegółowych informacji na temat tego, jak potoczy się miłość Łukasza i Patrycji. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze