M jak miłość po wakacjach. Patrycja i Łukasz zaczną nowe życie. Fani niepokoją się tylko o jedną rzecz

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Patrycja i Łukasz zaczną nowe życie. Fani niepokoją się tylko o jedną rzecz

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Patrycja i Łukasz zaczną nowe życie. Fani niepokoją się tylko o jedną rzecz

2022-07-29 9:38

Nadchodzący sezon „M jak miłość” przyniesie duże zmiany u Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Para będzie musiała sprawdzić się jako rodzice małego Jasia (Aleksander Cacko), ale nie tylko. W nowych odcinkach „M jak miłość” rozpoczną nowe życie, ale co ono przyniesie? Okazuje się, że ucieczka od Argasińskiego (Karol Strasburger) nie rozwiązuje wszystkich problemów, a fani serialu zawracają uwagę na jedną rzecz. Nie chce im się wierzyć, że sielanka u Argasińskiej i Wojciechowskiego potrwa wiecznie. Wręcz przeciwnie, zwęszyli rychły koniec!

Koniec sielanki u Patrycji i Łukasza z „M jak miłość” po wakacjach?

Patrycja i Łukasz z „M jak miłość” długo walczyli o to, by być razem. Nawiązali romans, ukrywali go przed całym światem, łącznie z matką Wojciechowskiego, chociaż Marta (Dominika Ostałowska) była najlepszą koleżanką Argasińskiej. Kłamstwo nie mogło trwać zbyt długo, a Łukasz zawziął się, że uwolni ukochaną spod władzy Jerzego. Tak się stało, a z pomocą Marcina (Mikołaj Roznerski) dali radę przewieźć Patrycję do Grabiny, gdzie przyszedł na świat synek Jasiu (Aleksander Cacko). Szybko się okazało, że Argasińskiej trudno żyć bez luksusów męża tyrana i nie bardzo umie odnaleźć się w roli „pani domu”. Jak będzie w kolejnych odcinkach „M jak miłość”? Argasińska i Wojciechowski będą mieli nowe życie z dala od miasta i problemów. Czy na pewno?

Patrycja postara się sprostać macierzyństwu i coraz lepiej poradzi sobie w opiece nad synkiem. Dobrą radą będzie zawsze służyła Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Argasińska nawiąże też nić porozumienia z Magdą (Anna Mucha), a na pewno odwiedzi siedlisko, gdzie Lenska całkiem niedawno dodała relacje z planu „M jak miłość”. Niestety nie można powiedzieć nic dobrego o relacji świeżo upieczonej mamy i Marty, bo między nimi wywiąże się konflikt.

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Fani „M jak miłość” zwracają uwagę na istotny szczegół w życiu bohaterów

Nie ma co oszukiwać, że w „M jak miłość” często dzieje się tak, że para walczy o miłość lub jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a potem nadchodzi kryzys. Tak też było w przypadku Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Widzowie „M jak miłość” uwielbiali tę parę, a jednak scenarzyści zafundowali wszystkim zdradę Budzyńskiego z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Widzowie spekulują, że u Łukasza i Patrycji będzie podobnie. Walczyli o uczucie, a kiedy będą już razem, zrodzą się problemy?

- Straciłam zaufanie do tych par, po rozwalaniu miłości Magdy i Andrzeja ~ oni byli jak moi przyjaciele, a musiał być wymysł zdrady. Paweł też pewnie będzie cierpiał ~ już straciłam sens, co z tego jak jest szczeliwa para, jak pewnie zostanie to rozwalone, bo " musi się dziać " – pisze jedna z osób pod zdjęciem serialowych zakochanych z „M jak miłość”. I faktycznie, można odnieść wrażenie, że jeśli dana para jest ze sobą długo i widzowie ją lubią, nagle dzieje się coś złego. Tak będzie tym razem? Tego dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków „M jak miłość”.

Sprawdź też: M jak miłość. Podejrzany fan 17-letniej Kariny Woźniak zwariował na jej punkcie! Od pół roku męczy aktorkę!

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy
Najnowsze