M jak miłość. Wygodnicka Patrycja z synem Jasiem przeniesie się do siedliska Budzyńskich! Tam będzie miała większe luksusy - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL / Instagram M jak miłość. Wygodnicka Patrycja z synem Jasiem przeniesie się do siedliska Budzyńskich! Tam będzie miała większe luksusy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wygodnicka Patrycja z synem Jasiem przeniesie się do siedliska Budzyńskich! Tam będzie miała większe luksusy - ZDJĘCIA

2022-06-29 19:55

Patrycja (Alżbeta Lenska) nie przywyknie do roli kury domowej w "M jak miłość' po przerwie wakacyjnej. Wręcz przeciwnie, Argasińska podniesie swój standard życia, powróci do nienagannego wyglądu i zrezygnuje z domowych ubrań, na rzecz eleganckich marynarek. W nowym sezonie "M jak miłość" Patrycji spodoba się w siedlisku Budzyńskich, gdzie przeniesie się razem z synkiem Jasiem (Aleksander Cacko). Tam poczuje swoje klimaty, czyli luksus, do którego przywykła będąc z Jerzym (Karol Strasburger). Łukasza (Jakub Józefowicz) nawet nigdzie nie widać.

Patrycja z synkiem Jasiem przeniosą się do siedliska Budzyńskich! Gdzie jest Łukasz z "M jak miłość"?

Wygodnicka Patrycja z "M jak miłość" nie przyzwyczai się do roli kury domowej i nie zrozumie takiego stylu życia. Przypomnijmy, że po ucieczce od Argasińskiego wylądowała z Łukaszem w leśniczówce, gdzie Mostowiakowie i ich bliscy okazali jej dużo wsparcia. Nie da się ukryć, że Argasińska poczuła się zdezorientowana i nie umiała pogodzić obowiązków przy małym dzieckiem z dbaniem o dom. Nigdy nie znajdowała się w podobnej roli. Synek Jaś jest jej pierwszym dzieckiem, a w willi Argasińskiego gotowano i sprzątano za nią. 

Jak się okazuje, Patrycja w "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie pokocha życia w leśniczówce. Zrezygnuje z luźnych ubrań i wróci do stylu eleganckiej pani, która lubi luksus. Alżbeta Lenska dodała nagranie z planu "M jak miłość', gdzie zaprezentowała się w marynarce i koszuli, ze starannie ułożonymi włosami. Niczym nie przypomina Patrycji za czasów urodzenia Jasia i opieki nad domem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Alżbeta Lenska pracowała na planie "M jak miłość" ze swoim serialowym synkiem. Co ciekawe, sceny nie zostały nagrane w leśniczówce z Łukaszem, a w siedlisku Budzyńskich! Nie da się ukryć, że dom Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) robi wrażenie. Ostatnio nawet Marcin Mroczek pokazywał wnętrze i ogród siedliska, zachwycając się urokiem tego miejsca. Można więc stwierdzić, że Patrycja o wiele lepiej poczuje się w pięknym domu Budzyńskich, a właśnie do takich luksusów jest przyzwyczajona. Wątpliwym jest jednak przeniesienie się kobiety i Jasia na stałe do siedliska, bo będzie tam urzędować Magda, która ucieknie od Andrzeja po dowiedzeniu się prawdy o zdradzie. 

Co ciekawe, Lenska pokazała małego Jasia, ale nigdzie nie widać Łukasza. Jakub Józefowicz nie udziela się na Instagramie i nie wrzuca relacji z planu "M jak miłość'. Czyżby jego rola w serialu została ograniczona? Tego dowiemy się już niebawem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze