M jak miłość. Kinga i Piotrek zdradzają tajemnice siedliska. Tych zakamarków nie pokazują w serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kinga i Piotrek zdradzają tajemnice siedliska. Tych zakamarków nie pokazują w serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek zdradzają tajemnice siedliska. Tych zakamarków nie pokazują w serialu - ZDJĘCIA

2022-06-15 16:18

Widzowie "M jak miłość" mają szansę zobaczyć siedlisko ok kulis! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą musieli wyjechać z miasta, a co za tym idzie dom na Deszczowej. To Magda (Anna Mucha) znajdzie się w potrzebie, więc Zduńscy natychmiast zdecydują się jej pomóc. W nadchodących odcinkach "M jak miłość" niektóre wątki wydarzą się właśnie w siedlisku, a Marcin Mroczek postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić kilka szczegółów dotyczących ukochanego miejsca Budzyńskich, które niegdyś należało do Uli (Iga Krefft).

Marcin Mroczek zdradza tajemnice siedliska. Tych zakamarków nie pokazują w "M jak miłość"

Fani "M jak miłość" uwielbiają sceny w siedlisku i nie da się ukryć, że to miejsce ma swój klimat. Obecnie właścicielami posesji są Budzyńscy, którzy odkupili je od Jacka Kotowskiego (Tomasz Sobczak). On natomiast postanowił nabyć ziemię w momencie, w którym Ula narobiła długów w Australii i musiała sprzedać dobytek. Przez długi czas siedlisko było kojarzone głównie z Marzenką (Olga Szomańska) i Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński), którzy zaczęli nawet budowę swojego domu, ale niestety przydarzył się okrutny wypadek, w którym zginęli Lisieccy.

Mada uwielbia pobyty w siedlisku i właśnie tam zaszyje się po koszmarze, który zafundował jej Andrzej (Krystian Wieczorek). Budzyńska dowie się o zdradach męża i kompletnie się załamie. Ucieknie do oazy spokoju, a tam zjawią się również Kinga i Piotrek, którzy nie raczyli powiedzieć przyjaciółce o numerze Andrzeja. Mimo wszystko, ta im wybaczy. 

Przeczytaj: M jak miłość. Budzyński usłyszy koszmarną wiadomość o stanie zdrowia. Razem z Julią Malicką będą musieli walczyć o dziecko - ZDJĘCIA

Marcin Mroczek przybywa na planie "M jak miłość" i zrelacjonował dla fanów wizytę w siedlisku. - Dzień dobry wszystkim z rana, jaka piękna pogoda! My już na planie, kręcimy sceny poza Warszawą - relacjonuje Marcin Mroczek. - W siedlisku! Fajny wątek, ale pojawi się dopiero po wakacjach. Wiem, że niektórzy już się nie mogą doczekać nowych odcinków, ale przed nami dłuższa przerwa - dodaje Mroczek, a potem postanawia oprowadzić widzów po zakamarkach posesji.

- Dawno nie byłem słuchajcie w siedlisku i zawsze jak tu jestem, zachwycam się tym domem - mówi aktor i zdradza kilka sekretów z rzeczywistego wyglądu siedliska. - Rozkład jest dość ciekawy, bo oddzielnie jest część sypialniana, oddzielnie część kuchenno-salonowa i jest piękny ogród! - opowiada Marcin Mroczek. - Jak pięknie... I to wszystko blisko Warszawy! Niestety siedlisko prywatnie nie przyjmuje gości, a szkoda - podsumowuje aktor.

Widać, że Marcin Mroczek jest zachwycony przebywaniem w urokliwym miejscu, ale jego serialowy bohater będzie mniej zadowolony. Katarzyna Cichopek również dodała kilka ujęć z planu "M jak miłość", gdzie pokazała się z Anną Muchą i jej nowym towarzyszem! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. 

Serialowy Piotrek z "M jak miłość" pokazał także jak odpoczywa w przerwie od scen. - Tak przeganiają człowieka z miejsca na miejsce i jak ma trochę przerwy, to nie wie gdzie się podziać, ale zobaczcie, znalazłem swój azyl - mówi Mroczek i pokazuje, że umiejscowił się w dużym krześle ogrodowym, całym wypełnionym poduszkami. To zdecydowanie jeden z przyjemniejszych dni aktora na planie "M jak miłość". Szkoda tylko, że Kinga i Piotrek będą musieli patrzeć na cierpienia Magdy w nowych odcinkach po wakacjach 2022. Budzyńska będzie mogła liczyć na ich wsparcie. 

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany