M jak miłość. Podejrzany fan 17-letniej Kariny Woźniak zwariował na jej punkcie! Od pół roku męczy aktorkę!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Podejrzany fan 17-letniej Kariny Woźniak zwariował na jej punkcie! Od pół roku męczy aktorkę!

M jak miłość

M jak miłość. Podejrzany fan 17-letniej Kariny Woźniak zwariował na jej punkcie! Od pół roku męczy aktorkę!

2022-07-28 21:20

17-letnia Karina Woźniak jest gwiazdą "M jak miłość" i chociaż nie gra córki Rogowskich od początku, widzowie pokochali ją za rolę dziecka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Śliczna Karina Woźniak ma wielu fanów, ale zdarzają się również mało przyjemni odbiorcy, którzy irytują dziewczynę. Aktorka boryka się z problemem obserwatora, którego zablokowała na Instagramie, a i tak stara się do niej dotrzeć! Od pół roku męczy aktorkę, a sprawa wydaje się być naprawdę poważna.

Basia z "M jak miłość" w niebezpieczeństwie?! Karina Woźniak ma męczącego fana

Życie gwiazd "M jak miłość" i innych produkcji nie zawsze jest tak przyjemne, jak każdemu mogłoby się wydawać. Niestety przekonała się o tym 17-letnia Karina Woźniak, która na co dzień wciela się w rolę Basi Rogowskiej z "M jak miłość". Młoda aktorka zdecydowanie wyróżnia się urodą i wdziękiem, co na pewno przysparza jej wielu adoratorów, ale jeden z nich widocznie przesadził. Woźniak postanowiła zablokować natarczywego fana, ale on się nie poddaje i pod jednym z postów na instagramowym profilu "M jak miłość" wypisuje, że chce skontaktować się z dziewczyną, chociaż ona dała jasno do zrozumienia, że nie ma zamiaru wchodzić w interakcję. 

- Czy ktoś na tym profilu dałby radę przekazać Karinie Wozniak wiadomość ode mnie jeśli można ? Otóż w styczniu napisałem jej na Instagramie w wiadomości prywatnej że wspaniale gra w M Jak Miłość, że ma piękną urodę itp. Po wysłaniu jej tych wiadomości zostałem zablokowany. Wychodzi na to że ją niechcąco czymś obraziłem. Tylko pytanie czym ? Nie znam konkretnej przyczyny co dokłanie mogło ją obrazić. Około pół roku męczę się z tym (...) - pisze niestrudzony fan, ale żaden z administratorów póki co mu nie odpisał. 

Przeczytaj: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Niepokojący fan gwiazdy "M jak miłość" nie chce odpuścić 

Sympatia widzów "M jak miłość" wobec aktorów nie jest niczym złym, na pewno gwiazdy doceniają sympatyczne słowa i pochwały. Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś ewidentnie jest natarczywy i nie odpuszcza. Podejrzany fan Woźniak sam przyznaje, że wypisuje do Woźniak od pół roku i ma pewne problemy sam ze sobą.

- (...) Robię co mogę od stycznia aby się z nią jakoś pogodzić. Bo to jest jeden z moich życiowych celów. Tylko co z tego skoro nic to nie daje. Co mam zrobić ? Mam to uszanować i dać sobie spokój czy dalej próbować się z nią pogodzić ? Napisałem jej też o moich problemach z nieśmiałością i lękami przed ludzmi. Podejrzewam że może o to chodzi - wyjaśnia. 

Nie wiadomo, co dalej będzie z tą sprawą ale gwiazda "M jak miłość" ewidentnie nie chce mieć kontaktu z tego typu odbiorcami. Miejmy nadzieję, że nad sprawą czuwają rodzice nastolatki. 

Sprawdź też: M jak miłość. Katia wróci w nowym sezonie? Była Łukasza zagra z Małgorzatą Pieczyńską, matką Chodakowskich - ZDJĘCIA

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy
Najnowsze