Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Na Wspólnej

Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

2022-08-09 21:28

"Na Wspólnej" zniknie z TVN na dłuższy czas, a na nowe odcinki serialu widzowie będą musieli poczekać przez cały tydzień! Przerwa w emisji "Na Wspólnej" nastąpi już od poniedziałku, 15.08.2022, kiedy przypada podwójne święto - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, które jest świętem kościelnym oraz Święto Wojska Polskiego, czyli święto państwowe. Ale serial "Na Wspólnej" nie będzie emitowany także z innego ważnego powodu. Dla widzów oznacza to rozstanie z bohaterami na kilka dni. Poznaj szczegóły i sprawdź dlaczego nie będzie "Na Wspólnej" w TVN.

Dlaczego nie będzie "Na Wspólnej" w TVN od poniedziałku, 15.08.2022?

Serial "Na Wspólnej" od poniedziałku, 15.08.2022, nie będzie pojawiał się na antenie TVN w stałej porze, czyli o godz. 20.15! W ramówce stacji nastąpią wtedy zmiany związane z ważnym wydarzeniem muzycznym, transmisją festiwalu w Sopocie, Top of the Top Sopot Festival 2022. A to oznacza, że "Na Wspólnej" zostanie zdjęte z anteny na cały tydzień, począwszy od świątecznego poniedziałku, gdy przypada święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto Wojska Polskiego, a tym samym będzie trwał długi weekend sierpniowy. Aż do czwartku, 18.08.2022, "Na Wspólnej" nie będzie w TVN. Miejsce serialu zajmą bowiem koncerty festiwalu w Sopocie.

Nie przegap: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Czy "Na Wspólnej" będzie na player.pl od poniedziałku, 15.08.2022?

Fani "Na Wspólnej" muszą się uzbroić w cierpliwość. Bo nie dojść, że w TVN nie będzie nowych odcinków, od 3475 do 3478, to jeszcze przedpremierowo nie będzie można ich zobaczyć online na player.pl. Bez względu na zamówiony i opłacony pakiet użytkownika player.pl. Już wiadomo, że premiera kolejnych odcinków "Na Wspólnej" na player.pl nastąpi dopiero w czwartek, 18.08.2022. Z kolei na antenie TVN serial będzie można oglądać tylko do czwartku, 11.08.2022, a także powtórki w sobotę. Powrót "Na Wspólnej" do normalnego pasma nadawania dopiero od poniedziałku, 22.08.2022!

W naszej GALERII zobaczysz zdjęcia z nowych odcinków "Na Wspólnej"!

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze