M jak miłość po wakacjach. Basia zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Basia zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Basia zmieni się i zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

2022-08-10 8:47

Basia, którą w "M jak miłość" gra Gabriela Raczyńska, zmieni się nie do poznania w nowym sezonie! Córka Pawła (Rafał Mroczek) przejdzie radykalną metamorfozę w "M jak miłość" po wakacjach i nie chodzi tylko o wygląd. Zmiana koloru włosów z blond na czarny będzie się wiązała także z nieobliczalnym zachowaniem Basi, która pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki i przyjaciółki Ani (Gabriela Świerczyńska). Wiele wskazuje na to, że metamorfoza Basi to skutek tego, co przeżyje z winy wyrodnej matki, Ali (Olga Frycz), która już dawno ją porzuciła i zapomniała o córce. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA odmienionej Basi.

Tak się zmieni Basia w "M jak miłość" po wakacjach

W nowych odcinkach "M jak miłość" Basia Zduńska nie będzie już słodką blondynką, rozsądną, odpowiedzialną 17-latką, której Paweł z Franką (Dominika Kachlik) zaufali na tyle, że pozwoli jej mieszkać samej w sąsiednim mieszkaniu. Trudno w to uwierzyć, ale wiele wskazuje na to, że Basia zejdzie na złą drogę, tak jak Ania Wojciechowska, która z miłej dziewczynki stała się wyrachowaną, bezwzględną manipulatorką, krzywdzącą bliskie osoby. Niestety w "M jak miłość" po wakacjach Basia będzie taka jak Ania! Jak do tego dojdzie?

Nie przegap: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak córka Pawła Zduńskiego zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Zdjęcia z planu "M jak miłość", na których widać Basię po metamorfozie w towarzystwie Ani, swojego chłopaka Jaśka (Stanisław Dusza) i byłego ukochanego Damiana (Oliver Proctor) tylko potwierdzają, że skłócone kuzynki pogodzą się. Znów będą przyjaciółkami, ale nie wszystko wydaje się idealne. Skoro Ania przeciągnie Basię na swoją stronę, to zapewne wykorzysta słabość córki Pawła, wydarzenie, które głęboko ją zrani. Znając Anię w "M jak miłość" po wakacjach zagra na uczuciach Basi w najgorszym dla niej momencie życia. 

Metamorfoza Basi w "M jak miłość" to wina okrutnej Ali?

Przed finałem sezonu "M jak miłość" Basia przeżywała trudne chwile w związku z Jaśkiem, a do tego cierpiała z powodu matki. Tylko France zapłakana córka Pawła opowiedziała o trudnych relacjach z Alą (Olga Frycz), która rozbiła ich rodzinę, chciała ją zabrać od Pawła do Anglii, a teraz wcale się nią nie interesuje. Wtedy  stało się jasne, że Basia nie przebolała odrzucenia przez wyrodną matkę. Choć zawsze wolała mieszkać z Pawłem. Mimo, że Basia zapewniała Frankę, że wciąż jest blisko z Alą, to jej słowa temu zaprzeczały. Mało tego, to Frankę wybrała na swoją zastępczą mamę!

- Wiesz, ja się kumpluję z mamą i jesteśmy jak najlepsze przyjaciółki, ale to ty, to od ciebie dostaję to, co powinna dawać dziecku matka. Mnóstwo wsparcia i takie poczucie, że się liczę i że jestem dla ciebie ważna. Jeszcze to jak mnie słuchasz... - powiedziała Basia ze łzami w oczach w 1658 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Nie ma wątpliwości, że w "M jak miłość" po wakacjach Basia nie będzie mogła liczyć na własną matkę, bo Ala, która mieszka w Londynie z kochankiem i synem Maksem od dawna się nią nie interesuje. W zasadzie Basia straciła matkę już dawno temu, a decyzje, które podjęła Ala rozwodząc się z Pawłem wpłynęły na jej życie. Bywa u niej tylko w święta i wakacje i nie łączy ich żadna bliska więź!

Przemiana Basi w "M jak miłość" w nowym sezonie nastąpi najpewniej właśnie z winy Ali, ale to przebiegła Ania będzie maczała we wszystkim palce. Córka Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zmieniła się, żeby ich ukarać, że przestała być dla nich ważna, że zepchnęli ją na margines swojego życia i z Basia może być tak samo. 

Jedno jest pewne, w nowym sezonie "M jak miłość" Paweł  Franka przekonają się do czego jest zdolna Basia, która przestanie być grzeczną córeczką!

M jak miłość, odcinek 1658: Franka będzie matką córki Pawła! Basia wyzna jej całą prawdę o Ali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze