M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria Wieczorek pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

i

Autor: Ins M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria Wieczorek pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

2022-08-12 8:52

Żona Krystiana Wieczorka, która grała w "M jak miłość" kochankę Andrzeja Budzyńskiego, pokazała zdjęcie w ciąży! Maria Wieczorek, młodsza od znanego aktora o 17 lat, zaskoczyła wszystkich wyjątkowym ujęciem, na którym pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na planie serialu. Umieściła też wzruszający wpis. Czy to oznacza, że rodzina Krystiana Wieczorka się powiększy i para wkrótce powita na świecie drugie dziecko? Aktorzy mają już 4-letnią córkę Anielę. Sprawdź, co wiadomo o ciąży Marii Wieczorek i zobacz jej zdjęcia z brzuszkiem!

Znana z "M jak miłość" Maria Wieczorek w ciąży! Umieściła wyjątkowy wpis na Instagramie

Żona Krystiana Wieczorka jest w ciąży i wkrótce urodzi drugie dziecko? Jedno zdjęcie Marii Wieczorek na Instagramie, która nie należy do gwiazd "M jak miłość" chętnie ujawniających kulisy prywatnego życia, wzbudziło spore zainteresowanie internautów. 30-letnia aktorka, znana z roli Pauliny Lipskiej w "M jak miłość", czyli kochanki Budzyńskiego sprzed lat, umieściła wzruszające ujęcie, na którym widać jak z czułością głaszcze ciążowy brzuszek.

Zobacz koniecznie: Nowy dom Andrzeja z M jak miłość! Krystian Wieczorek zamienił willę nad Zegrzem na skromne lokum. Tu będzie mieszkał z żoną Marią i córką - ZDJĘCIA, WIDEO

Uwagę zwraca nie tylko widoczna ciąża Wieczorek, ale zwłaszcza opis zdjęcia. "Memories come true" - napisała żona Wieczorka i stało się jasne, że ciąża to wspomnienie scen, które dopiero co zagrała w innym serialu. Maria Wieczorek dołączyła do obsady serialu "Korona królów. Jagiellonowie", gdzie wcieli się w rolę dwórki na dworze króla Władysława Jagiełło (Sebastian Skoczeń). Na prywatnych zdjęciach Wieczorków z wakacji, którzy objeżdżają kamperem południe Europy, nie widać śladu ciążowego brzuszka.

Nie przegap: Żona Krystiana Wieczorka w M jak miłość grała kochankę Andrzeja. Po latach Maria Wieczorek dostała nową rolę w serialu TVP - ZDJĘCIA

Czy rodzina Krystiana Wieczorka się powiększy?

O ciąży Marii Wieczorek plotki krążą od wielu miesięcy! Dlaczego? Bo nie jest tajemnicą, że aktorzy z "M jak miłość", którzy zakochali się w sobie na planie serialu, sześć lat temu wzięli ślub i założyli rodzinę, bardzo chcieliby, żeby ich córka Aniela miała rodzeństwo. Tak co jakiś czas donoszą media plotkarskie, które powołują się na znajomych pary. Nic więc dziwnego, że wszyscy na prywatnych zdjęciach Wieczorków dopatrują się ciąży. Fani składali gratulacje gwiazdom "M jak miłość" już w zeszłym roku, kiedy ogłosili radosną nowinę w związku z rocznicą ślubu!

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak córka Pawła Zduńskiego zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Kim jest Maria Wieczorek, żona Krystiana, którą poznał w "M jak miłość"?

Maria Wieczorek dopiero po ślubie ze znanym aktorem z "M jak miłość" przyjęła nazwisko Krystiana. Wcześniej nazywała się Szafirska, a do obsady "M jak miłość" dołączyła w 2015 roku jako Paulina Lipska, młoda malarka, nauczycielka rysunku Ani, córki Budzyńskiego, z którą Andrzej zdradził Martę (Dominika Ostałowska). Miłość Wieczorków, którzy wzięli ślub 2 lipca 2016 roku, narodziła się na planie serialu.

Obecnie 30-letnia aktorka zajmuje się głównie reżyserią i pisaniem scenariuszy, a rola Pauliny z "M jak miłość", która rozkochała w sobie Budzyńskiego była jedną z pierwszych w jej karierze. Niespełna dwa lata po ślubie Wieczorek został ojcem. Maria urodziła mu córkę Anielę. Po odejściu z "M jak miłość" grała mniejsze role w innych produkcjach, m.in. w "Pierwszej miłości" i "Za marzenia". Jesienią żona Krystiana Wieczorka pojawi się w innym hitowym serialu TVP "Korona królów. Jagiellonowie".

Anna Mucha i Krystian Wieczorek pożegnali M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński ostatni raz razem tak szczęśliwi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze