M jak miłość po wakacjach. Iza poświęci Marcina i dzieci, żeby załatwić Nieśpielaka! Odniesie wielki sukces - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Iza poświęci Marcina i dzieci, żeby załatwić Nieśpielaka! Odniesie wielki sukces - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza poświęci Marcina i dzieci, żeby załatwić Nieśpielaka! Odniesie wielki sukces - ZDJĘCIA

2022-08-10 11:35

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" w 1666 odcinku po wakacjach dokona trudnego wyboru, którego stawką będzie spokój, szczęście i bezpieczeństwo jej rodziny. Poświęci jednak Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) oraz Maję (Laura Jankowska), żeby rozpocząć wojnę w służbie ochrony przyrody, Grabiny, sadu Lucjana Mostowiaka (śp. Witold Pyrkosz). Ostatecznie załatwi profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński), kiedy ujawni kolejne przekręty z budową jego kliniki na wsi? Izę od 1666 odcinka "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej czeka ostra walka, a życie Chodakowskich znów wywróci się do góry nogami. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1666 po wakacjach - poniedziałek, 5.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość", który rozpocznie 1666 odcinek będzie przełomowy dla Izy i Marcina, kłopoty spadną na Chodowskich w najmniej spodziewanym momencie i wszystko wskazuje na to, że para nie zazna spokoju. Jakby mało był nieszczęść w związku Izy i Marcina, którzy w poprzednim sezonie "M jak miłość" byli o krok od rozwodu, rozstali się, a ich rodzina niemal się rozpadła. Wszystko zacznie się znów walić gdy w 1666 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Iza dostanie od szefowej Anny (Diana Kadłubowska) propozycję, by została nową naczelną "Głosu Gródka".

Co prawda Marcin będzie cały czas wspierał żonę, już w 1666 odcinku "M jak miłość" zapewni Izę, że pomoże jej uporać się z tym wyzwaniem, namówi ją nawet na przeprowadzkę do Gródka, sam zajmie się dziećmi, ale jednego Chodakowscy nie przewidzą! Iza zadrze bowiem z groźnym Nieśpielakiem, który wyśle jej list z pogróżkami i postanowi zniszczyć dziennikarkę! A zacznie w 1666 odcinku "M jak miłość" od zastraszania Izy oraz jej rodziny. Od tej chwili zrobi się naprawdę niebezpiecznie.

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska zaręczyła się? Na palcu już błyszczy pierścionek zaręczynowy z brylantem!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Iza dowie się o tragicznym wypadku! Będzie musiała wyprowadzić się od Marcina i dzieci - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Wojna Izy z Nieśpielakiem od 1666 odcinka "M jak miłość"!

Mimo to Iza w nowym sezonie "M jak miłość" nie zrezygnuje z wojny z Nieśpielakiem. Stawką będzie nie tylko jej kariera w "Głosie Gródka", spokój Marcina i dzieci, ale także losy mieszkańców Grabiny. Jak podaje światseriali.interia.pl gdy w 1666 odcinku "M jak miłość" Iza za namową Marcina i przyjaciółki Moniki Rudnickiej (Joanna Niemirska), przyjmie ofertę Anny, zostanie nową naczelną lokalnej gazety, nie będzie jeszcze zdawała sobie sprawy jak wielkie problemy ściąga na siebie i rodzinę.

Iza w "M jak miłość" po wakacjach szybko odniesie sukces. Nakład "Głosu Gródka" i sprzedaż gazety wzrosną za sprawą artykułów Chodakowskiej o przekrętach Nieśpielaka z budową klinki w Grabinie. Ale sukces będzie niósł ze sobą poważne zagrożenie dla Chodakowskich. 

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Najnowsze