M jak miłość po wakacjach. Marcin pożałuje, że namówi Izę na przeprowadzkę do Gródka! Zadrze z niebezpiecznym typem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Marcin pożałuje, że namówi Izę na przeprowadzkę do Gródka! Zadrze z niebezpiecznym typem

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin pożałuje, że namówi Izę na przeprowadzkę do Gródka! Zadrze z niebezpiecznym typem

2022-08-09 9:01

Nowy sezon "M jak miłość" dla Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) zacznie się od wstrząsających wydarzeń! Decyzja Izy o przeprowadzce do Gródka, rozstaniu z mężem i dziećmi, do czego zresztą namówi ją Marcin, doprowadzi do tego, że na Chodakowskich w "M jak miłość" spadną kolejne kłopoty! Iza dostanie list z pogróżkami, zyska nowego wroga, który będzie zatruwał życie jej i Marcinowi! W jednej chwili Chodakowski zrozumie jak wielki błąd popełnił, że popchnie żonę do tego, żeby została nową naczelną "Głosu Gródka". Sprawdź, kto będzie zagrażał Izie i Marcinowi.

Co będzie z Izą i Marcinem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Iza i Marcin w "M jak miłość" po wakacjach znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie! W poprzednim sezonie Chodakowscy cudem uniknęli rozwodu, gdy padli ofiarami intrygi Jana Bosackiego (Dariusz Kordek), a w nowym odcinkach "M jak miłość" znów pojawi się człowiek, który będzie chciał zniszczyć ich szczęście. Tym razem to Iza, a nie Marcin zadrze w groźnym przeciwnikiem, który pokaże do czego jest zdolny, żeby uciszyć dziennikarkę "Głosu Gródka", żeby nie weszła mu w drogę. Będzie nim oczywiście profesor Mariusz Nieśpielak (Zbigniew Suszyński), który nie zrezygnuje z budowy klinki okulistycznej w Grabinie, dopuszczając się przy tym kolejnych przekrętów!

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska zaręczyła się?! Na palcu już błyszczy pierścionek zaręczynowy z brylantem! Aktorka rozwiewa wątpliwości

Iza w "M jak miłość" dostanie list z pogróżkami od Nieśpielaka

Nowy sezon "M jak miłość" odsłoni kulisy niecnego planu Nieśpielaka, którego Iza spróbuje powstrzymać! Kolejne artykuły Chodakowskiej w "Głosie Gródka" o podejrzanej inwestycji, bezprawnej wycince drzew w Grabinie, próbach przejęcia i zniszczenia otuliny parku krajobrazowego rozwścieczą Nieśpielaka do tego stopnia, że zacznie grozić Izie! Jak podaje "Świat Seriali" w "M jak miłość" po wakacjach 2022 wyśle jej nawet anonimy list, żeby trzymała się z daleka od budowy kliniki.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Iza dowie się o tragicznym wypadku! Będzie musiała wyprowadzić się od Marcina i dzieci - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przeprowadzka Izy w "M jak miłość" to wina Marcina!

Choć Iza w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej sporo zaryzykuje, żeby zdemaskować przekręt Nieśpielaka, to nie zostanie z tym wszystkim sama. Marcin nie pozwoli, żeby jego żonie stała się krzywda. Zda sobie jednak sprawę, że jest współwinny temu, co się wydarzy w ich życiu. Powód? To właśnie on w nowych odcinkach "M jak miłość" namówi Izę, żeby nie odpuszczała Nieśpielakowi i ciągnęła dziennikarskie śledztwo jako naczelna "Głosu Gródka". Iza przyjmie bowiem ofertę awansu od szefowej Anny (Diana Kadłubowska), a Marcin gorzko pożałuje gdy ukochana przeprowadzi się znów do Gródka. 

Walka Izy w "M jak miłość" po wakacjach 2022 z Nieśpielakiem może mieć fatalne skutki dla przyszłości Chodakowskich! Tak jak wtedy, gdy wszystko zaczęło się walić przez Bosackiego. Wydaje się, że Nieśpielak będzie jeszcze bardziej nieobliczalny i podły, bo w grę będą wchodziły przecież ogromne pieniądze związane z budową klinki w Grabinie.

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze