M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Zmiany u Zduńskich po zawale serca Piotrka. Ich córki bliźniaczki nie będą już takie same - ZDJĘCIA

2023-05-30 9:00

Nowy sezon "M jak miłość" będzie trudnym czasem dla rodziny Zduńskich! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) staną w obliczu śmierci nie tylko dlatego, że w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach on dostanie zawału serca i stoczy długą walkę o życie. Okrutny los sprawi, że Zduńscy i ich dzieci będą opłakiwali także śmierć Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński). W związku z odejściem ojca Magdy (Anna Mucha), który dla Kingi był ojczymem, w ich rodzinie zajdą spore zmiany, w domu przy Deszczowej zabraknie jednej z ważniejszych osób. Ale na tym nie koniec, bo zmienią się także najmłodsze córki Zduńskich, 4-letnie bliźniaczki Emilka (Julia Kempka), Zuzia (Marcelina Kempka). Poznaj szczegóły!

Tak się zmienią córki Kingi i Piotrka w nowym sezonie "M jak miłość". Bliźniaczki Emilka i Zuzia skończyły już 4 lata

Na planie "M jak miłość" trwają zdjęcia do nowego sezonu, a kręcone obecnie odcinki będą rozgrywały się jakieś cztery miesiące po tragicznych wydarzeniach u Zduńskich. Na początku "M jak miłość" po wakacjach, od 1736 odcinka, los nie będzie oszczędzał Kingi i Piotrka. Szczęście małżonków, którzy wyjadą na krótko do siedliska w Grabinie legnie w gruzach kiedy Piotrek dostanie zawału serca. Tylko cud sprawi, że Kinga w porę znajdzie umierającego męża i przeprowadzi reanimację, która ocali mu życie.

Ale stan Piotrka po zawale w 1736 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie bardzo poważny. Na pomoc Zduńskiemu ruszy nawet Ewa Kalinowska (Anna Kerth), znakomita kardiolog, którą Artur Rogowski (Robert Moskwa) poprosi o interwencję w sprawie syna Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Życie Piotrka będzie w rękach Ewy, ale na szczęście kolejne odcinki nowego sezonu "M jak miłość" przyniosą poprawę. Mąż Kingi nie umrze, Zduńska nie zostanie wdową! Jednak na tym nieszczęścia w rodzinie się nie skończą. Z Pawłem (Rafał Mroczek) też będzie kiepsko!

Potwornym zrządzeniem losu w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek przeżyje zawał, ale śmierć zabierze bliskiego członka rodziny. Podczas gdy Zduński będzie leżał w szpitalu i toczył dramatyczną walkę o życie, na zawsze odejdzie Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński). Matka Kingi, Krysia Filarska (Hanna Mikuć) straci męża, a Magda ojca.

Dramatyczne wydarzenia w nowym sezonie "M jak miłość" odbiją się na dzieciach Zduńskich. Początkowo żadne z nich nie dowie się o śmierci Wojtka Marszałka, ukochanego dziadka Lenki (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczek. Więź, która zawsze łączyła Wojtka z wnukami Krysi, była silniejsza niż ich relacja z prawdziwym dziadkiem, Zbyszkiem Filarskim (Andrzej Precigs). Kiedy w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w domu przy Deszczowej zabraknie Wojtka, dzieci mocno to odczują.

Wobec serii tragedii w nowych odcinkach "M jak miłość" Zduńskich czekają ogromne zmiany. Jak Kinga i Piotrek dadzą sobie radę z czwórką dzieci bez wsparcia Krysi, która po śmierci Wojtka długo nie dojdzie do siebie? Przecież gdyby nie Filarska i Marszałek, małżonkowie zupełnie by sobie nie poradzili z Lenką, Miśkiem i bliźniaczkami. To dziadkowie wyręczali ich w rodzicielskich obowiązkach.

Za kulisami "M jak miłość" Katarzyna Cichopek pokazała także jak w nowym sezonie wyrosną 4-letnie córki Zduńskich, Emilka i Zuzia. Uwagę zwraca zwłaszcza jeden szczegół - jedna z bliźniaczek będzie nosiła okulary.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze