M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Żałoba u Mostowiaków! Na Barbarę, Marysię i Martę spadną straszne wieści o śmierci bliskiej osoby - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-28 9:33

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2023 zacznie się żałobą w domu Mostowiaków w Grabinie! W rodzinie Barbary (Teresa Lipowska) rozegrają się dramatyczne wydarzenia. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która zawsze chroni chorą na serce matkę przed przykrymi wiadomościami, tym razem nie zdoła ukryć przed Barbarą strasznej prawdy. Jak grom z jasnego nieba już w 1736 odcinku "M jak miłość" spadnie na Barbarę, Marysię i Martę (Dominika Ostałowska) wieść o nagłej śmierci bliskiej im osoby. W trudnych chwilach córki otoczą Barbarę szczególną troską. Zobacz ZWIASTUN "M jak miłość" na nowy sezon i poruszające sceny u Mostowiaków.

Kto umrze w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023 w rodzinie Mostowiaków?

Początek "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej upłynie pod znakiem śmierci, a Mostowiakowie zjednoczą się w obliczu serii tragedii jakie rozegrają się w rodzinie, boleśnie dotkną Barbarę i Marysię, a także dzieci Rogowskiej! Wstrząsające zdarzenia rozegrają się w nowym sezonie "M jak miłość" już 1736 odcinku kiedy podczas pobytu w Grabinie Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) dostanie zawału serca i Kinga (Katarzyna Cichopek) stoczy walkę o życie męża. Zaalarmowani Marysi i Artur (Robert Moskwa) natychmiast pojadą do siedliska Magdy (Anna Mucha) gdzie nieprzytomnego, umierającego Piotrka ratownicy wsadzą do karetki i zawiozą do szpitala w Gródku.

Strach Marysi o Piotrka w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 będzie połączony z ogromnym lękiem jak to przeżyje seniorka rodu Mostowiaków, chora na serce Barbara. Najdłużej jak to tylko możliwe Rogowska będzie ukrywała przed matką prawdę o Piotrku, ale wreszcie będzie musiała powiedzieć Barbarze, że jej syn przeszedł zawał serca, że życie Piotrka jest w rękach lekarzy, przede wszystkim kardiolog Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth).

To jednak dopiero początek nieszczęść u Mostowiaków w nowym sezonie "M jak miłość". Marysię czeka bowiem prawdziwy wstrząs gdy odbierze telefon od matki Kingi, Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć), która zrozpaczona w 1736 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Rogowska, że jej mąż, Wojtek Marszałek (śp. Emilian Kamiński) nie żyje. Śmierć Marszałka, ukochanego ojca Magdy (Anna Mucha), nastąpi nagle podczas pobytu w sanatorium.

Wiadomość o odejściu Wojtka w "M jak miłość" po wakacjach 2023 będzie ciosem dla Barbary. Chociaż Marszałek nie był członkiem rodziny Mostowiaków, to wszyscy go znali i kochali. Wspaniały, ciepły człowiek, opiekuńczy dziadek wnuków Marysi zostawi po sobie pustkę w sercach bliskich osób, którą nie tak łatwo będzie wypełnić.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze