M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. U nich nastąpi rewolucja! Nowi bohaterowie i szokujący zwrot akcji nie tylko u Marcina - ZDJĘCIA

2023-07-31 7:39

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023 na widzów czekają całkiem nowe wątki! Dobrze znani bohaterowie na pewno nie zaznają nudy, bo już teraz wiadomo, że dołączą do nich nowe postaci... Nie tylko w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) nastąpi prawdziwa rewolucja po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska). Szokujące zwroty akcji dotyczą także m.in. Budzyńskich czy Zduńskich. Kolejne odcinki "M jak miłość" zaskoczą wszystkich, a my już teraz zdradzamy, kogo można spodziewać się na ekranie w nowych odcinkach. Sprawdź!

Nowi bohaterowie dołączą do tych wątków! Marcin i bracia Zduńscy będą w szoku w "M jak miłość" po wakacjach 

Nie trzeba ukrywać, że nowy sezon "M jak miłość" przyniesie sporo zmian. Oczywiście, widzowie na pewno zobaczą kontynuację dobrze znanych wątków, bo przecież pewne sprawy nie zostały wyjaśnione i zakończone. Dlatego też, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nastąpi dalsza część realizacji zemsty Julii (Marta Chodorowska), Rogowscy przyjrzą się bliżej nękaniu Ewy (Anna Kerth), a Chodakowscy będą musieli ostatecznie się rozejść i podzielić opieką nad dziećmi. To jednak nie oznacza, że do dobrze znanych bohaterów, nie dołączy nikt nowy. Wręcz przeciwnie, szykują się spore zmiany w obsadzie, a nowe postaci powinny wprowadzić zwrot akcji i rozpocząć kolejne historie.

Marcin na pewno nie będzie narzekał na samotność po rozstaniu z Izą, bo dalszym losem detektywa ostatecznie zajmie się Kama (Michalina Sosna). Nie tylko, bo wokół Chodakowskiego zakręci się także piękna brunetka, z którą zacznie spędzać sporo czasu. W tajemniczą kobietę wcieli się aktorka Alina Szczegielniak. Nie tylko ona dołączy do obsady "M jak miłość", bo jakiś czas temu serialowi bracia Zduńscy zapowiedzieli, że szykuje się u nich spora zmiana. Pewnym jest, że aktor Łukasz Garlicki dołączy do wątku Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) i nieźle namiesza. 

Sytuacja wyklaruje się także w kwestii Nadii (Mira Fareniuk) i Budzyńskich. Magda (Anna Mucha) z Andrzejem (Krystian Wieczorek) dowiedzą się, że ojciec dziewczynki jednak żyje i może chcieć zjawić się w Polsce i odzyskać dziecko. Jeśli tak się stanie, Budzyńscy mają się o co martwić.

Nowe wątki w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Nie tylko nowe postaci spowodują, że w życiu dobrze znanych bohaterów zrobi się gorąco. Widzowie dostaną też sporą dawkę zaskoczenia, bo scenariusz obejmuje ciekawe zwroty akcji. Chodzi m.in. o romans Oli (Justyna Karłowska) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), którego Ula (Iga Krefft) opuściła na dobre. Nie oni jedyni zaskoczą widzów, bo nowy sezon "M jak miłość" przyniesie wiele niespodzianek. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze