M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin otoczy się wianuszkiem kobiet! Wiemy, kim jest piękna brunetka u boku Chodakowskiego - ZDJĘCIE

2023-06-29 21:12

Marcin (Mikołaj Roznerski) otoczy się kobietami w "M jak miłość" po wakacjach 2023! Wiemy, kim jest piękna brunetka u boku Chodakowskiego! Chociaż po stracie Izy (Adriana Kalska) zacznie pocieszać go Kama (Michalina Sosna), seksowna tancerka erotyczna, na tym wcale się nie skończy! W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" pojawi się nowa postać, a w kolejną bohaterkę u boku detektywa wcieli się Alina Szczegielniak. Marcin otoczy się wianuszkiem kobiet, ale z którą z nich zbuduje prawdziwy związek? Co wiadomo o nowej postaci?

Nowe kobiety w życiu Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Chodakowski po rozstaniu z żoną Izą nie będzie narzekał na brak wrażeń w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Informowaliśmy, że Kama, tancerka erotyczna, która lubi wpadać w kłopoty, zajmie się pocieszaniem detektywa. Stanie się dla niego kimś bliskim, kto nieco ukoi ból po nieudanym małżeństwie. Michalina Sosna sama zapowiadała w ostatnich kulisach "M jak miłość" przed wakacjami, że jej bohaterka na poważnie weźmie się za przystojnego Chodakowskiego. Jak się okazuje, może mieć konkurencję do serca Marcina, bo nie tylko ona pojawi się w jego życiu. 

Mikołaj Roznerski dodał zdjęcie na swój profil na Instagramie, gdzie pozuje z serialową Kamą i kimś jeszcze... Chodzi o tajemniczą brunetkę, która siedzi obok niego w samochodzie. - Z takimi Kobitkami w pracy 🤪 - napisał aktor pod zdjęciem i oznaczył Alinę Szczegielniak. Wiadomo już, że to właśnie ona wcieli się w nową postać w "M jak miłość", ale co z tego wyniknie?

Kim jest nowa sympatia Marcina z "M jak miłość"?

Alina Szczegielniak to 31-letnia aktorka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Gra na fortepianie, gitarze, ukulele, śpiewa i tańczy. Wszechstronna aktorka ukończyła Szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu oraz współpracuje z zespołem Teatru im. Słowackiego w Krakowie. Alina Szczegielniak pojawiła się już w popularnych produkcjach telewizyjnych, m.in. w "Na Wspólnej" oraz "O mnie się nie martw". Teraz spróbuje swoich sił w "M jak miłość" u boku Mikołaja Roznerskiego, jednej z największych gwiazd serialu. 

Nie wiadomo jeszcze, kogo dokładnie zagra Alina Szczegielniak, ale skoro pozuje na zdjęciu z planu hitu TVP2 z Roznerskim i Michaliną Sosną, można wywnioskować, że namiesza w życiu Marcina. Wygląda na to, że Kama nie będzie jedyną kandydatką do serca skrzywdzonego detektywa. Powodzenie Chodakowskiego po stracie Izy okaże się ogromne! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze