M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin w fatalnym stanie przed rozwodem z Izą! Kama znajdzie sposób jak pocieszyć Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2023-06-22 10:29

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" na początku nowego sezonu będzie boleśnie przeżywał rozwód z Izą (Adriana Kalska). Zdradzony i porzucony przez żonę skupi się na dzieciach i na tym, żeby jakoś się pozbierać, ale nie od razu przestanie ją kochać. Kolejne spotkanie z Kamą (Michalina Sosna) w agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) w "M jak miłość" po wakacjach będzie dla Chodakowskiego przełomem. Ekscentryczna klientka Kama od razu zauważy jak źle jest z Marcinem. Zacznie z nim flirtować, zapewni, że chętnie go wysłucha, bo doskonale wie jak mu go pocieszyć. Jaka będzie reakcja Marcina? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" początkiem związku z Kamą!

Dramatem Marcina zacznie się nowy sezon "M jak miłość". Po wstrząsających wydarzeniach z ostatniego odcinka przed przerwą wakacyjną, gdy Marcin pogrążył się w rozpaczy po tym jak zobaczył Izę z Radkiem (Philippe Tłokiński) i zrozumiał, że to już koniec ich małżeństwa z Chodakowskim będzie coraz gorzej. Tylko ze względu na dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska), będzie się jakoś trzymał, ale kiedy ich przy nim nie będzie nie zdoła ukryć przed przyjaciółmi jak bardzo ciepi przez zdradę Izy.

W takim stanie na początku "M jak miłość" po wakacjach zobaczy Marcina Kama, klientka agencji detektywistycznej, która wpadnie do biura Chodakowskiego i Jakuba Karskiego, żeby podziękować za pomoc. Dzięki Marcinowi tancerka erotyczna z nocnego klubu znów uniknie poważnych kłopotów. Ale powód wizyty Kamy u Marcina będzie także inny. Będzie chciała zbliżyć się do samotnego Chodakowskiego, bo zorientuje się, że potrzebuje pocieszenia. - Wszystko okej, detektywie? - zapyta Kama, którą cytuje portal światseriali.interia.pl, a Marcin z wymuszonym uśmiechem odpowie, że nic się nie dzieje.

Jednak Kama w nowym sezonie "M jak miłość" od razu przejrzy kłamstwo Marcina. - I po co ściemniasz? Czasem przychodzą do klubu tacy jak ty. Rozpoznaję ich już na odległość..

- Tacy jak ja?

- Z potrzaskanym sercem. Z wierzchu twardziele, ale wystarczy spojrzeć im w oczy i wszystko jasne. Niby chcą, żeby dla nich zatańczyć, a tak naprawdę potrzebują pogadać. Gdybyś chciał pogadać. Zadzwoń... - Kama w "M jak miłość" po wakacjach 2023 będzie pewna tego, że zna sposób jak pocieszyć Marcina w trudnych chwilach. A na pożegnanie zaproponuje Chodakowskiemu prywatny taniec erotyczny. - Zatańczyć dla ciebie też mogę - oferta Kamy wzbudzi lekkie zażenowanie Marcina, ale mimo to w kolejnych odcinkach "M jak miłość" dzięki znajomości z tancerką odzyska powoli radość życia.

To już pewne, że małżeństwo Izy i Marcina w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej skończy się rozwodem, odejdzie do przeszłości. Mikołaj Roznerski, który w ostatnich "Kulisach serialu" potwierdził, że już koniec, a w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" wspomniał, że Marcin nie pozostanie długo singlem.

- Życie prywatne Marcina się pozmieniało. Przeżywa kryzys. Na szczęście wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie. Pojawi się także nowa kobieta. Cały czas będzie wspaniałym ojcem, fajnym byłym partnerem, superdetektywem i przyjacielem - ujawnił Roznerski.

Najnowsze