M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kama już nie będzie striptizerką?! U boku Marcina zmieni nie tylko wygląd - ZDJĘCIA

2023-06-28 21:16

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Marcin (Mikołaj Roznerski) odżyje u boku Kamy (Michalina Sosna), która zajmie się nim po bolesnym rozstaniu z Izą (Adriana Kalska). Chodakowski w końcu zacznie się uśmiechać, ale nowy związek posłuży nie tylko jemu, gdyż zmiany zajdą również u striptizerki. Przede wszystkim w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kama zacznie się ubierać mniej wyzywająco i bardzo możliwe, że pójdzie za tym również zmiana profesji! Tym bardziej, że striptizerka ponownie zjawi się w biurze detektywistycznym Chodakowskiego i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i znajdzie tam dla siebie miejsce! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zaskakujące zmiany u Kamy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Na wyglądzie się nie skończy?

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach małżeństwo Chodakowskich przestanie istnieć, gdyż Marcin zda sobie sprawę, że Iza kocha Radka (Philippe Tłokiński). Rodzice Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) wezmą rozwód, po którym Chodakowska i jej kochanek już nie będą się ukrywać, ale również i Marcin zbyt długo nie będzie narzekał na samotność. Wszystko przez to, że zakręci się obok niego Kama, z którą związek wyraźnie mu posłuży. Chodakowski będzie tak zajęty nową miłością, że nawet nie zjawi się na ślubie Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba, w czasie którego zastąpi go Olek (Maurycy Popiel), ale nikt nie będzie miał o to do niego pretensji, gdyż u boku striptizerki w końcu odżyje od czasu rozstaniu z żoną. Ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zmiany zajdą nie tylko u niego!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach związek z Marcinem odmieni również Kamę! Striptizerka zdecyduje się zmienić swój wygląd, a przede wszystkim wyzywający sposób ubierania, który od razu zwrócił uwagę Iwony (Hanna Śleszyńska) i Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Teściowe Chodakowskich nie miały żadnych wątpliwości, że nowa znajoma Marcina jest tancerką erotyczną i nie pochwaliły jego wyboru, szczególnie z uwagi na dzieci. Bardzo możliwe, że to właśnie z uwagi na nie w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kama zacznie ubierać się w zupełnie inny sposób, co Michalina Sosna zdradziła na swojej relacji na Instagramie. Na zdjęciu z planu widzimy jak striptizerka jest ubrana od stóp do głów, a w jej stroju nie ma już kompletnie nic wyzywającego! Czy to będzie miało związek z kolejną zmianą?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kama już nie będzie striptizerką?! Bardzo możliwe, że nowa dziewczyna Marcina zdecyduje się również na zmianę profesji. Szczególnie, że kolejny raz zjawi się w agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Karskiego, aby podziękować detektywom za pomoc w następnej akcji i bardzo spodoba jej się ich biuro! Do tego stopnia, iż uzna, że mogłaby nawet zacząć tam pracę jako sekretarka, a jej pomysł od razu spodoba się Jakubowi! Zatem czy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kama zrezygnuje z bycia striptizerką i zajmie się spokojną pracą w biurze? Tym bardziej, że ostatnio w dotychczasowej pracy spotykało ją więcej nieprzyjemności, przez które musiała prosić Marcina o pomoc, a tak to miałaby detektywa zawsze pod ręką! Zatem czy tak się stanie? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze