M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Sylwia i Werner przeciągną Anitę na swoją stronę! Andrzej znajdzie się w trudnym położeniu - ZDJĘCIA

2023-07-16 10:24

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Andrzej (Krystian Wieczorek) znajdzie się w potrzasku! I to nie tylko dlatego, że Julia (Marta Chodorowska) sfinguje swoje zabójstwo, w które go wrobi, ale również przez to, że zaczną odwracać się od niego przyjaciele. To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej straci Wernera (Jacek Kopczyński), który kompletnie straci głowę dla Sylwii (Hanna Turanu). Ale to nie wszystko, gdyż na ich stronę przejdzie także Anita (Melania Grzesiewicz) i jak można przypuszczać to na niej się nie skończy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej zacznie tracić przyjaciół w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Werner i Anita przejdą na stronę Sylwii

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach relacja Sylwii i Wernera nabierze rozpędu, a prawnicy w końcu wyjdą z kancelarii! A to dlatego, że ich seks schadzki wyjdą na jaw za sprawą Kamila (Marcin Bosak) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy przyłapią ich na miłosnych igraszkach. Oczywiście, Adam poprosi przyjaciół o dyskrecję, a oni obiecają nie wydać ich sekretu. Tym bardziej, że na własne oczy przekonają się, że Kostecka znaczy dla Wernera coś więcej, a przez ich odkrycie, prawnik straszliwie będzie się bał, że wszystko się skończy. Ale wręcz przeciwnie, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Sylwia i Adam już oficjalnie będą razem i przestaną się ukrywać, ale nie dla wszystkich będą to dobre wieści!

A w szczególności dla Andrzeja, którego w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach przyjaciółka Sylwii spróbuje wrobić w swoje zabójstwo! Zdradzamy, że Julia sfinguje swoją śmierć, a w miejscu zbrodni podrzuci szalik dawnego kochanka, aby zrzucić na niego całą odpowiedzialność. I to oczywiście w momencie, gdy romans Kosteckiej i Wernera będzie się rozwijał, przez co można domyślać się po czyjej stronie stanie Adam. Tym bardziej, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej prawnik zacznie zabierać ukochaną na romantyczne randki nie tylko do teatru, ale również w piękne okoliczności przyrody. A co najważniejsze zyska kolejnego sojusznika!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Sylwia i Adam przeciągną na swoją stronę również Anitę! Melania Grzesiewicz pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z zakochanymi z podpisem "love them", czyli kocham ich. Nie ma za tym żadnych wątpliwości, że to za nimi Laskowska stanie ramię w ramię i najpewniej przekona do tego również Kamila, który już wcześniej wyłącznie pod jej wpływem dał przecież szansę Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Zatem i tym razem pewnie ugnie się i przed Sylwią, dla której Wener w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zmieni nie tylko stylówkę, ale również i pracę? A gdyby tak faktycznie się stało, to przecież Andrzej straciłby nie tylko pracowników i przyjaciela, ale także i wspólnika, z którym od lat prowadzi kancelarię. A to wszystko za sprawą przyjaciółki Julii...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze