M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Romantyczna randka Sylwii i Wernera! Romans prawników nabierze rozpędu - ZDJĘCIA

2023-07-13 10:19

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach romans Sylwii (Hanna Turnau) i Wernera (Jacek Kopczyński) nie skończy się wraz z nakryciem kochanków przez Piotrka (Marcin Mroczek) i Kamila (Marcin Bosak) w kancelarii. A jedynie sprawi, że kochankowie przestaną się ukrywać! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Adam zabierze swoją ukochaną na wyjątkową randkę na łonie natury, dzięki czemu prawnicy w końcu wyjdą z kancelarii. I już przed nikim nie będą ukrywać swojego szczęścia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Romans Sylwii i Wernera przerodzi się w coś więcej w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Już nie będą się ukrywać

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach seks schadzki Sylwii i Adama ujrzą światło dzienne, gdy na gorącym uczynku kochanków przyłapią Piotrek z Kamilem. Tyle tylko, że tym razem Kostecka już nie zdąży uciec, dzięki czemu Zduński zyska pewność, że to z nią, a nie Anitą (Melania Grzesiewicz) ostatnio nakrył swojego szefa na miłosnych igraszkach. Wówczas Werner poprosi swoich przyjaciół o dyskrecję, gdyż straszliwie będzie się bał, iż po wyjściu na jaw ich tajemnicy kochanka zakończy ich romans, który dla niego będzie czymś więcej niż tylko seksem. Oczywiście, Piotrek i Kamil przysięgną, że nie puszczą pary z ust, ale ich odkrycie wcale nie wpłynie negatywnie na relację Sylwii i Adama. A wręcz przeciwnie, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej rozkwitnie!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Sylwia i Adam, po wyjściu na jaw ich sekretu, już przestaną się ukrywać. A co więcej, prawnicy w końcu wyjdą z kancelarii i zaczną cieszyć się swoim szczęściem wśród innych. Hanna Turnau i Jacek Kopczyński już wcześniej chwalili się na swoich Instagramach wspólnymi zdjęciami sprzed Teatru Narodowego, gdzie w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wybiorą się na wyjątkową randkę, ale na tym się nie skończy! A to dlatego, że po spektaklu przyjdzie pora na spotkanie na łonie natury, gdzie Werner również zabierze swoją ukochaną. I niespodzianka najwyraźniej spodoba się Kosteckiej, gdyż jak widzimy na zdjęciach z planu, uśmiech z twarzy jej nie schodzi!

Zatem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach relacja Sylwii i Adama nabierze rozpędu, a prawnicy zaczną spędzać ze sobą zdecydowanie więcej czasu i to już nie tylko w pracy! Werner chyba w końcu odnajdzie kobietę swojego życia, ale to wcale nie oznacza, że wszystko pójdzie jak z płatka! A to dlatego, że w świetle szczęścia Kosteckiej i Wernera rozegra się tragedia ich przyjaciół, gdy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia (Marta Chodorowska) sfinguje swoją śmierć, w którą wrobi Andrzeja (Krystian Wieczorek), a sama ukryje się we Florencji! I tak wszystko rozegra, że nawet Sylwia nie będzie miała pojęcia, co knuje, gdyż rzekomym zabójstwem przyjaciółki będzie tak zszokowana jak wszyscy!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze