M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Romans Sylwii i Wernera rozkwitnie! Już nie będą się ukrywać - ZDJĘCIA

2023-06-21 15:36

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach romans Sylwii (Hanna Turnau) i Adama (Jacek Kopczyński) ujrzy światło dzienne, gdy kochanków na kolejnej seks schadzce w kancelarii przyłapią Piotrek (Marcin Mroczek) z Kamilem (Marcin Bosak). Jednak po zaskakującym odkryciu, układ prawników wcale się nie skończy, a wręcz przeciwnie! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej relacja Kosteckiej i Wernera nabierze rozpędu, a kochankowie po wyjściu na jaw ich sekretu już przestaną się ukrywać! Czy stworzą stały związek? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Romans Kosteckiej i Wernera wyjdzie na jaw w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Przerodzi się w coś więcej?

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach słodka tajemnica Sylwii i Adama wyjdzie na jaw, gdy kochanków na gorącym uczynku przyłapią Piotrek z Kamilem. Wówczas Zduński utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że Werner faktycznie ma romans, ale nie z Anitą (Melania Grzesiewicz), o co wcześniej podejrzewał swojego przełożonego, gdy nakrył go z kobietą, która uciekła w kurtce i szalu Laskowskiej, tylko z Kostecką! Prawnicy będą zszokowani nowym wyborem Adasia, a Sylwia niemal nie spali się ze wstydu. Tym bardziej, Kostecka nie chciała, aby jej seks związek z Wernerem się wydał, czego najlepszym przykładem było to, że nie zdradziła tożsamości swojego kochanka nawet swojej przyjaciółce Julii (Marat Chodorowska). A w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dowie się o nim cała kancelaria!

Jednak wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach po wyjściu na jaw tajemnicy prawników, ich romans wcale się nie skończy! Wszystko przez to, że Hanna Turanu i Jacek Kopczyński pochwalili się na swoich Instagramach wspólnymi zdjęciami sprzed Teatru Narodowego, gdzie wybiorą się na randkę w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Zatem ich relacja rozkwitnie, a kochankowie w końcu przestaną się ukrywać, co szczególnie ucieszyło fanów uwielbianego serialu TVP2!

- Wybraliśmy się z koleżanką … 😉 #actorslife #praca #fun #kultura #workday - podpisał Jacek Kopczyński pod ich wspólnym zdjęciem, z kolei tak swoje skomentowała Hanna Turnau - Sylwia i Werner na wakacjach w Rzymie? Być może… 😎🤫🤡 w każdym razie będzie się działo w @mjakmilosc.official po wakacjach. Pracujemy cały czas 💪🎥 #poniedziałek #wpracy #kręcimy #wrednasylwia #corazmniejwredna

- Ładnie Razem wyglądacie 😘 Dobrze, że Windy Nie Ma;

- Czekam na kolejne odcinki z wami❤️;

- Fajnie tak razem ❤️🔥😍;

- Fajna z Was para❤️;

- Fajni, zabawni...para idealna...

Tyle tylko, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach szczęście Sylwii i Adama nie potrwa długo, a to wszystko za sprawą Julii! Malicka nie pogodzi się z tym, że Budzyński (Krystian Wieczorek) po zdradzie i utracie przez nią dziecka, wiedzie udane życie z Magdą (Anna Mucha) i postanowi się zemścić. Prawniczka sfinguje swoją śmierć, w którą wrobi Andrzeja, a sama ukryje się we Florencji. Oczywiście, wcześniej urobi pod to Kostecką i Rotkiewicza (Aleksandar Milicević) i podłoży na miejsce zbrodni szalik Budzyńskiego, aby nikt nie miał wątpliwości, kto stoi za jej rzekomym zabójstwem! Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Sylwia wkopie najlepszego przyjaciela Adama? A może z uwagi na Wernera zdecyduje się go chronić? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze