M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Piotrek przyłapie Anitę na zdradzie! Zobaczy ukochaną Gryca na seks schadzce

2023-05-16 21:47

Anita (Melania Grzesiewicz) zdradzi Kamila (Marcin Bosak) w 1733 odcinku "M jak miłość"? Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyje szok, kiedy wejdzie do biura i na własne oczy zobaczy scenę seksu. Schorowany prawnik nie będzie mógł uwierzyć, że właśnie przyłapał ukochaną Gryca w objęciach innego! Przecież Laskowska wydawała się taka porządna i ułożona... W 1733 odcinku "M jak miłość" Zduński wmiesza się w niezłą aferę, której absolutnie się nie spodziewa. Sprawa zdrady Anity ma jednak drugie dno...

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie miał na głowie sporo zmartwień, ale prawdziwy szok przeżyje kiedy wieczorną porą wejdzie do kancelarii i przyłapie Anitę na seksie z kimś zupełnie innym niż Gryc?! jak do tego dojdzie? Otóż, Piotrek od jakiegoś czasu ma problemy ze zdrowiem, koncentracją i czuje się wycieńczony. W końcu po interwencji Kingi (Katarzyna Cichopek), Pawła (Rafał Mroczek), a nawet Andrzeja (Krystian Wieczorek) Zduński postanowi się przebadać. Bóle w okolicy klatki piersiowej na pewno nie zwiastują niczego dobrego. Paweł nagada zresztą bratu, że przecież ich ojciec zmarł na zwał, więc tym bardziej powinien dbać o serce. I faktycznie, w 1733 odcinku "M jak miłość" Piotrek uda się do specjalisty, który zaleci mu dożo odpoczynku i spokoju. Mąż Kingi uzna jednak, że ma tyle pracy, że nie może sobie pozwolić na zwolnienie tempa. 

Piotrek zobaczy seks w kancelarii w 1733 odcinku "M jak miłość". Anita zdradzi Kamila?

Zduński postanowi udać się do pracy, nawet mimo zakazu od lekarza. W 1733 odcinku "M jak miłość" zmęczenie weźmie górę, a kiedy prawnik wejdzie do biura jeszcze chwilę popracować, ujrzy scenę seksu! W pierwszym odruchu zobaczy Anitę, pomyśli, że to ukochana Kamila zabawia się w kancelarii i tym samym zdradza Gryca! To jednak okaże się złudzenie. Wyjdzie na jaw, że oczy Piotrka są tak zmęczone, że pomylił osoby! W rzeczywistości w 1733 odcinku "M jak miłość" Zduński przyłapie na gorących igraszkach Sylwię (Hanna Turnau) z Wernerem (Jacek Kopczyński)! 

Adam i przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) romansują od jakiegoś czasu i nie mogą się powstrzymać od seks schadzek. Chcieli wszystko trzymać w tajemnicy, ale jak się okaże w 1733 odcinku "M jak miłość" wreszcie ktoś ich przyłapie. Piotrek wyda się mocno skonsternowany. W pierwszej chwili może faktycznie pomylić osoby, bo Sylwia i Anita mają podobny kolor włosów. Na szczęście wszystko się wyjaśni i wyjdzie na jaw, że to tylko szalone zabawy Wernera, a nie zdrada Gryca. Piotrek naprawdę powinien odpocząć, skoro zobaczy rzeczy, których nie ma! 

M jak miłość. Choroba Piotrka doprowadzi do tragedii. Czy mąż Kingi umrze?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany