M jak miłość

M jak miłość. Koniec kancelarii Budzyńskiego i Wernera w nowym sezonie? Wybierze kochankę, a nie przyjaciela

W "M jak miłość" po wakacjach nastąpi ostateczny koniec spółki Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński)? Kochliwy Adaś od dawna nie pracuje zbyt ciężko i znacznie częściej widać go w scenach romansowych, niż na sali sądowej. Andrzej ma do niego anielską wręcz cierpliwość, ale w nowym sezonie "M jak miłość" nawet on może mieć dość tygo "cyrku". Najnowsze ZDJĘCIA z planu sagi rodu Mostowiaków pokazują Wernera tylko w objęciach Sylwii (Hanna Turnau), w pięknych okolicznościach przyrody. Ale w kancelarii nie ma po nim ani śladu! Czy to już koniec spółki, którą zniszczy nieposkromiona chuć Adasia? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Koniec spółki Budzyńskiego i Wernera? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W ostatnim sezonie "M jak miłość" Werner oszalał na punkcie Sylwii. Ta bohaterka nie ma najlepszej opinii. Sylwia jest przyjaciółką psychopatki Julii i wspiera ją we wszystkich działaniach przeciwko Andrzejowi. Trudno więc uznać, że zachowanie Wernera ma coś wspólnego z postawą przyjaciela. Jak widać na najnowszych ZDJĘCIACH z planu sagi rodu Mostowiaków, ten romans wejdzie w nową fazę. A a co w takim razie stanie się z kancelarią?

Sylwia z "M jak miłość" chwali się na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIAMI z planu serii, na których wprost tryska szczęściem w ramionach Wernera. W tym samym czasie na jaw wychodzą wiadomości o spisku Julii, która zamierza wsadzić Andrzeja do więzienia za zabójstwo samej siebie. Gdzie tu jest miejsce na przyjaźń prawników?  

Andrzej w "M jak miłość" przez lata tolerował wielkie lenistwo i dziecinne zachowania swojego wspólnika. Werner od dawna pojawia się w kancelarii tylko po to, aby pożalić się na swoje złamane serce lub ogłosić urlopowe plany. W ostatnim sezonie szacowna kancelaria stała się miejscem jego schadzek z Sylwią, do romansu z którą wstydził się przyznać. Czy Andrzej wybaczy mu nielojalność i romans z przyjacielem największego wroga, jakim jest Malicka?

Bardzo możliwe, że związek Adasia z Sylwią w "M jak miłość" będzie początkiem końca wieloletniej spółki z Budzyńskim. Czy warto zaprzepaścić dorobek całego życia dla kobiety, o której wiadomo tylko nienajlepsze rzeczy? Przekonjamy się zaraz po wakacjach 2023. 

Nie przegap: QUIZ. Tak zdradzają w M jak miłość. Prawdziwy fan musi znać te afery na wyrywki!

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany