M jak miłość

M jak miłość. Ogłupiały Werner będzie zgrywał małolata dla dużo młodszej Sylwii. To się źle skończy dla Adama - ZDJĘCIA

Werner w "M jak miłość" do reszty straci rozum dla znacznie młodszej Sylwii (Hanna Turnau). Adaś (Jacek Kopczyński) będzie tak ogłupiały, że zupełnie zapomni, co jest w jego życiu ważne i dzięki czemu tak wspaniale funkcjonuje. Możliwe, że Werner straci kancelarię, a może nawet przyjaciela Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Tymczasem kochliwy Adaś zaprezentował się na planie "M jak miłość" w przebraniu młodzieniaszka! Co z tego wyniknie? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Werner zacznie nastolatka, zupełnie straci rozum dla Sylwii!

Na planie "M jak miłość" pojawił się Werner z Sylwią. Widać, że romans nie tylko wyjdzie na jaw, ale prawnik będzie się wręcz szczycił związkiem ze znacznie młodszą przyjaciółką Julii (Marta Chodorowska). Aktualnie nagrywane są sceny w siedlisku Magdy, gdzie Adaś tuli Sylwię, jak skarb najdroższy. Ale uwagę zwraca zupełnie inny szczegół - Werner próbuje wyglądać jak nastolatek!

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy Wernera całego w błękitnym dżinsie, pomarańczowym t-shircie i czapce bejsbolówce na głowie. Całość dopełnią okulary przeciwsłoneczne i mina zadowolonego z siebie małolata. Jaki będzie efekt tego szaleństwa?

Jak pisaliśmy jako pierwsi, możliwe jest, że Werner doprowadzi do zakończenia spółki z Andrzejem. Szacowna kancelaria może przestać istnieć, bo Adaś porzuci przyjaciela na rzecz swojej rozszalałej chuci. W dodatku Budzyński będzie miał spore kłopoty z prawem w nowym sezonie przez psycholkę Julię, a tymczasem jego wspólnik będzie się zabawiał z jej przyjaciółką. 

- Deszczowo ale bojowo , taka stylówka … dobrego dnia 🤪 #actorslife #kręcimy #deszczyk #work #fun - napisał Jacek Kopczyński na swoim profilu na Instagramie, wyraźnie dumny ze swojego wyglądu. 

Uuuu llllaaa llllaaa 🔥 - posypały się komentarze fanów

- Przystojniak😊

- ❤️fajnie pozdrawiam❤️❤️❤️❤️

- ❤️😍😍😍 Noooo podoba 😍

Nie przegap: M jak miłość. Powrót Mateusza do Grabiny w nowym sezonie już przesądzony? Krystian Domagała dał jasny znak - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Najnowsze