M jak miłość

M jak miłość. Powrót Mateusza do Grabiny w nowym sezonie już przesądzony? Krystian Domagała dał jasny znak - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach znów pojawi się Mateusz? Kiedy serialowa Ala (Alicja Ostolska) opublikowała ZDJĘCIA z planu z Krystianem Domagałą, wszyscy zaczęli się cieszyć, ze Mostowiak dla niej wróci. Szybko jednak okazało się, że śliczna aktorka wspomina prace na planie z 2022 roku. Ale kiedy do sprawy tajemniczej akcji włączyli się oficjalny profil "M jak miłość", a w końcu sam Domagała, powrót jego bohatera do Grabiny to już w zasadzie pewniak! Jaki znak dal Mateusz Mostowiak swoim fanom? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Mateusz wróci na zawsze do Grabiny? Domagała dal znak fanom!

Mateusz w "M jak miłość" gra od 3. miesiąca życia. Syn Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) dorastał na oczach widzów, aż gwiazdor i jego bohater stali się dorośli. Wówczas po raz pierwszy Mostowiak zniknął z ekranów na rzecz zdawanej przez siebie matury. Zbiegło się to z wydarzeniami w serialu - zdradzony przez Lilkę (Monika Mielnicka) - ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) wypłynął w rejs dookoła świata. W końcu Mateusz na chwilę wrócił do rodzinnego domu, ale obecność byłej żony znów wypędziła go w świat. Czy Mostowiak wróci po wakacjach dla ślicznej Ali?

Krystian Domagała, grający Mateusza w "M jak miłość przez całe życie bardzo rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Nie raz nie ma od niego żadnej wiadomości przez wiele miesięcy, więc wszyscy nauczyli się, że post aktora coś znaczy. I tak właśnie było tym razem - Mateusz Mostowiak dał fanom ważny znak! 

Jako pierwsza zaczęła wspominki z planu "M jak miłość" śliczna Ala. Kiedy jednak na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiły się te same ZDJĘCIA z planu Mateusza w towarzystwie przyjaciółki, wszyscy zaczęli poważnie się zastanawiać, czy jednak coś z tego nie będzie. "Kropkę na i" jednak postawił sam - zwykle milczący - Domagała! Co oznaczają te same fotki młodych gwiazd na jego profilu na Instagramie? Najpewniej powrót na plan!

Nie przegap: Marcin z M jak miłość podzielił się swoim szczęściem! Mikołaj Roznerski prosi wszystkich tylko o jedno – ZDJĘCIA

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Listen on Spreaker.
Najnowsze