M jak miłość

M jak miłość. Mateusz dla Ali znów wróci do Grabiny w nowym sezonie? Kryje się za tym coś więcej! - ZDJĘCIA

2023-07-13 9:10

Czyżby w "M jak miłość" zanosiło się na kolejny powrót Mateusza do domu Mostowiaków w Grabinie? Minął równo rok od realizacji odcinka "M jak miłość", w którym Mateusz (Krystian Domagała) wrócił do rodzinnej wsi z długiego rejsu wokół wybrzeży Afryki i spotkał się z Alą Wrońską (Alicja Ostolska). Przyjaciółka jego byłej żony Lilki (Monika Mielnicka) zachwycona przemianą Mostowiaka w umięśnionego marynarza z zarostem, który jeszcze dodał mu seksapilu i powagi! Teraz w internecie pojawiły się kolejne zdjęcia Mateusza i Ali z domem Mostowiaków w tle. Wiemy już co się za nimi kryje! Czy możemy liczyć, że Mateusz znów wróci do serialu? Poznaj szczegóły.

Czy będzie kolejny powrót Mateusza do "M jak miłość" po wakacjach 2023? Krystian Domagała i Alicja Ostolska znów razem na planie!

Mateusz i Ala z "M jak miłość" znów razem na planie serialu w Grabinie przed domem Mostowiaków! Mimo, że zdjęcie, którym Alicja Ostolska podzieliła się na swoim profilu na Instagramie sugeruje, że ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) znów odwiedzi rodzinę, że po niemal roku na pokładzie statku transportowego, którym młody Mostowiak pływa po morzach całego świata, zejdzie na ląd w nowym sezonie "M jak miłość", uwagę zwraca kilka szczegółów.

Dla niewtajemniczonych, którzy nie śledzili odcinków "M jak miłość" w grudniu zeszłego roku, gdy Mateusz wrócił do Grabiny, bo został ojcem, a Barbara ujawniła mu całą prawdę o Lilce już po rozwodzie, wyjaśniamy co się kryje za zdjęciem z Alą Wrońską. Ogromne znaczenie ma w tym ujęciu Mateusza i Ali wygląd bohaterów. Mostowiak w czarnej koszulce, odsłaniającej i podkreślającej mięśnie, a obok niego śliczna Ala w letniej sukience i dżinsowej kurtce. Niby zwyczajny strój, a jednak tak samo Krystian Domagała i Alicja Ostolska prezentowali się podczas realizacji odcinka "M jak miłość" w lipcu 2022 roku.

I w tym momencie wszystko staje się jasne, a powrót Mateusza do "M jak miłość", do Ali i do domu Mostowiaków wcale nie nabiera nowego znaczenia. Na razie nie ma co liczyć na to, że w kolejnym sezonie Mateusz znów się pojawi w Grabinie. Ani też na to, że wątek z Alą, która była nim zauroczona, miała ochotę na coś więcej niż przyjaźń, rozkwitnie jeszcze bardziej.

Po prostu Alicja Ostolska podzieliła się wspomnieniem z planu "M jak miłość" z ubiegłych wakacji, gdy kręciła wspólne sceny z Krystianem Domagałą, a które potem mogliśmy zobaczyć w 1692 odcinku wyemitowanym w połowie grudnia 2022 roku.

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze