M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Odmieniony Mateusz wróci do Mostowiaków, bo będzie ojcem! Barbara wreszcie ujawni prawdę o Lilce - ZDJĘCIA

2022-10-17 21:59

Powrót Mateusza (Krystian Domagała) do "M jak miłość" i rodziny Mostowiaków nastąpi w 1683 odcinku tak niespodziewanie, że wszyscy będą w szoku na jego widok. Nie dość, że Mateusz bardzo się zmieni, na żywo będzie jeszcze przystojniejszy, doroślejszy i bardziej męski, to jeszcze potwierdzi bliskim radosną nowinę, że zostanie ojcem. Właśnie dlatego Mateusz w 1683 odcinku "M jak miłość" wróci do Polski, opuści pokład statku, na którym pływa po świecie. Szczęśliwa Barbara (Teresa Lipowska) nie będzie w stanie już ukryć przed wnukiem prawdy o Lilce (Monika Mielnicka). To od niej Mateusz dowie się co spotkało jego niewierną żonę. Jak zareaguje? Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA z 1683 odcinka i WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz Mostowiak wróci do Grabiny po ponad rocznym pobycie na statku, gdzie znalazł pracę i próbował zapomnieć o Lilce, zmienił swoje życie i wygląd. Już podczas rozmów Barbary z Mateuszem przez internetową kamerkę widać było wyraźnie, że młody Mostowiak nie jest tym samym zagubionym, zranionym chłopakiem, który wiele miesięcy temu w "M jak miłość" uciekał z rodzinnego domu po zdradzie Lilki. Opuścił bliskich, Grabinę, gdzie wszystko przypominało mu niewierną żonę i przez długi czas nie dawał znaku życia. Doszło nawet do tego, że Barbara i Marysia podejrzewały najgorsze, że Mateusz nie żyje, że mógł popełnić samobójstwo.

Dramatyczne losy Mateusza Mostowiaka w "M jak miłość"

Na szczęście dość szybko w "M jak  miłość" okazało się, że wnuk Barbary jest cały i zdrowy. Zaciągnął się na statek pływający po morzach całego świata i uprzedził, że nieprędko wróci do domu. Wszystko po to, żeby zapomnieć o Lilce, o tym, że porzuciła go dla bogatego wdowca z Australii Ethana (Paweł Roman).

Już w 1678 odcinku "M jak miłość", czyli na kilka dni przed powrotem Mateusza, do Grabiny przyjedzie jego kolega ze statku, Rafał (Łukasz Twardowski) i to on jako pierwszy przekaże Barbarze i Rogowskim, że Mostowiak zostanie ojcem chrzestnym jego synka. Marynarz pochwali się także, że Mateusz stał się dla niego jak brat, że bardzo się do siebie zbliżyli na statku.

Mateusz wróci w 1683 odcinku "M jak miłość" i pochwali się Barbarze, że zostanie ojcem

Niespodziewanie w 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz wróci do Grabiny i stanie w drzwiach domu Mostowiaków, czym zupełnie zaskoczy Barbarę. Od razu rzuci się babci w ramiona, wyjaśniając, że przyjechał bez zapowiedzi na jej przepyszną, słynną na całą wieś szarlotkę. Seniorka rodu nie będzie mogła uwierzyć w to, jak bardzo Mateusz się zmienił, zmężniał i wydoroślał. Z radością usłyszy o tym, że będzie ojcem chrzestnym dziecka Rafała, którego traktuje jak członka rodziny.

Barbara w 1683 odcinku "M jak miłość" powie Mateuszowi, że Lilka została pobita przez kochanka i wróciła do Grabiny

Ale poza tym Mateusz w 1683 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała zbyt wiele opowiadać Barbarze. Nie uda jej się zbyt wiele z niego wyciągnąć, ale sama będzie miała wnukowi sporo do powiedzenia. Od dawna bowiem ukrywa przed nim prawdę o Lilce, o jej powrocie do Polski z Australii, o koszmarze, jaki przeżyła u boku agresywnego Ethana, który ją bił, znęcał się nad nią psychicznie. Jakiś czas temu Lilka wyjechała do Warszawy, ale teraz w 1683 odcinku "M jak miłość" przyjedzie na wieś na ślub Krystyny Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland). 

- Mateusz, powinieneś o czymś wiedzieć. Lilka jest teraz w Grabinie, przyjechała na ślub matki... To jeszcze nie wszystko, ale nie wiem czy powinnam. Widzisz, Lilka rozstała się z tym człowiekiem. Ona od niego uciekła. Ten mężczyzna bardzo ją krzywdził... Jej matka martwi się o nią  - powie Barbara, która w 1683 odcinku "M jak miłość" nie będzie pewna jak Mateusz zareaguje na te straszne wieści o żonie.

Mateusz w 1683 odcinku "M jak miłość" wyleczy się z miłości do Lilki?

Jak podaje światseriali.interia.pl w 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz przerwie babci i nie będzie chciał dłużej słuchać o Lilce. - Przepraszam, ale to mnie już nic nie obchodzi... - zapewni, lecz to nie będzie prawda, bo młody Mostowiak przecież nie przestał kochać żony. Dlatego w kajucie na statku trzyma wciąż zdjęcie Lilki. Zaraz po powrocie do Grabiny los sprawi, że Mateusz i Lilka się spotkają...

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Najnowsze