M jak miłość po wakacjach. Pobita Lika wreszcie wyzna, jak Ethan się nad nią znęcał! Cudem uciekła od kochanka sadysty

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Pobita Lika wreszcie wyzna, jak Ethan się nad nią znęcał! Cudem uciekła od kochanka sadysty

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Pobita Lilka wreszcie wyzna, jak Ethan się nad nią znęcał! Cudem uciekła od kochanka sadysty

2022-08-12 11:20

Szokujące wyznanie bitej Lilki (Monika Mielnicka) w "M jak miłość" po wakacjach! Żona Mostowiaka (Krystian Domagała) przeszła przez piekło i nawet Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura) nie będzie w stanie ze szczegółami opowiedzieć, co wydarzyło się za granicą, kiedy miała wieść bajkowe życie u boku Ethana (Paweł Roman). W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej okaże się, że życie Lilki było koszmarem, a kochanek bił ją i znęcał się nad nią psychicznie! Tylko Marysi (Małgorzata Pieńkowska) opowie, jak udało jej się uciec od kochanka sadysty.

Lilka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wyjawi, jaki koszmar przeżyła u boku Ethana

Żona Mostowiaka wróciła jeszcze w poprzednim sezonie "M jak miłość", ale nie opowiedziała w szczegółach, jak wyglądało jej życie podczas nieobecności w rodzinnych stronach. Wstrząsająca historia zatrwoży Marysię, bo to właśnie Rogowskiej Lilka wyjawi swój sekret. Szybko okaże się, że zamiast bajkowego życia w luksusie, dziewczyna otrzymała znęcanie się psychiczne i fizyczne. Lilka przyzna się Marysi, że nie może pozbierać się przez traumę, którą spowodował podły i bezwzględny Ethan. 

- Nie próbowałaś zgłosić sprawy na policję albo nie wiem, uciec od Ethana? Dlaczego nie odeszłaś, po tym jak po raz pierwszy cię uderzył? – cytuje portal Światseriali.pl pytanie Rogowskiej, a Lilka przyzna się, że była bardzo naiwna. - Przepraszał, obiecywał poprawę, a ja, głupia… mu wierzyłam. A potem już było za późno. Nie miałam jak wrócić do Polski… On… odciął mnie od pieniędzy, zabrał dokumenty – opowie żona Mostowiaka, a Marysia oniemieje. Nikt nie przypuszczał przecież, że Lilce aż tak źle się wiedzie za granicą. Wszyscy myśleli, że dziewczyna ma wszystko, czego potrzebuje. 

Przeczytaj: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony

Lilka tylko Marysi wyzna, jak zdołała uciec od kochanka sadysty

Żona Mateusza nie będzie miała oporów, by zwierzać się Rogowskiej. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" to właśnie jej opowie całą prawdę. W końcu Marysia wprost zapyta się, jak to możliwe, że dziewczyna zdołała uciec od tyrana. - Jakim cudem się tu dostałaś? – zapyta zaszokowana Rogowska. - Wykradłam mu swój paszport… - przyzna szczerze Lilka w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Nie da się ukryć, że dziewczyna będzie bardzo żałowała rozstania z Mateuszem i zdradzenia go. Na pewno powrót do Grabiny miał dać Lilce szanse na pogodzenie się z Mateuszem. 

Wiadomo już, że Mostowiak też zagości do rodzinnego domu, ale nie przyjedzie sam. Lilka spróbuje odzyskać jego zaufanie, bo przecież prawnie nadal są małżeństwem. Mateusz na pewno nie będzie skory do szybkiego pogodzenia się z żoną. Trudno przecież zapomnieć, że Lilka wybrała życie z Ethanem, chociaż ten zafundował jej istne piekło. Losy Lilki i Mateusza będą kształtowały się powoli. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze