M jak miłość po wakacjach. Marysia pozna straszną historię pobitej Lilki! Pomoże jej odzyskać Mateusza?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Marysia pozna straszną historię pobitej Lilki! Pomoże jej odzyskać Mateusza?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marysia pozna straszną historię pobitej Lilki! Pomoże jej odzyskać Mateusza?

2022-08-11 10:20

Wstrząsające wyznanie w "M jak miłość" po wakacjach! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jako pierwsza dowie się co przeżyła Lilka (Monika Mielnicka) u boku brutalnego kochanka w Australii, jak milioner Ethan (Paweł Roman) ją bił, uwięził w swoim domu, zabraniał wrócić do Polski. Tylko Rogowskiej w 1667 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Lilka zwierzy się jak głupio uwierzyła, że sadysta Ethan się zmieni, że po tym jak uderzył ją pierwszy raz, nigdy więcej już tego nie zrobi. Dobroduszna Marysia zlituje się nad Lilką i po tym, co usłyszy pomoże jej odzyskać Mateusza (Krystian Domagała). Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wyznanie Lilki w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach sprawi, że Marysia Rogowska inaczej spojrzy na niewierną żonę Mateusza, która porzuciła bratanka Rogowskiej dla starszego, bogatego wdowca z Australii i została matką córki Ethana. Bajeczne życie u boku milionera szybko zamieniło się w koszmar, a luksusowy dom kochanka Lilki stał się dla niej więzieniem. Jak podaje światseriali.interia.pl kilka dni po powrocie do Grabiny pobita, gnębiona Lilka nie wytrzyma.

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków

W 1667 odcinku "M jak miłość" Lilka ujawni co jej zrobił kochanek potwór!

W 1667 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu przerwie milczenie i wyzna Marysi co ją spotkało ze strony Ethana. Nie odważy się  jednak powiedzieć tego ani matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), ani biologicznemu ojcu Jackowi Kotowskiemu (Tomasz Sobczak). Poruszona Rogowska z trudem będzie słuchała strasznej historii Lilki, ofiary przemocy fizycznej i psychicznej. - Nie próbowałaś zgłosić sprawy na policję albo nie wiem, uciec od Ethana? Dlaczego nie odeszłaś, po tym jak po raz pierwszy cię uderzył? – zapyta Marysia.

Nie przegap: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

Tak Lilka w "M jak miłość" uciekła od brutalnego milionera Ethana

Z ust Lilki w 1667 odcinku "M jak miłość" padną wstrząsające słowa jak bała się Ethana, jak naiwnie wierzyła, że kochanek nie jest wcale takim potworem. - Przepraszał, obiecywał poprawę, a ja, głupia mu wierzyłam. A potem już było za późno. Nie miałam jak wrócić do Polski… - powie zapłakana Lilka, która doda, że sadysta zabrał jej paszport, dokumenty i odciął od pieniędzy, żeby nie miała za co uciec. Cudem jej się to udało, bo w 1667 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że wykradła Ethanowi swój paszport, zdobyła pieniądze dzięki pomocy dobrych ludzi.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale sadysta po nią przyjedzie?

Marysia w 1667 odcinku "M jak miłość"po wakacjach otoczy Lilkę opieką, okaże jej współczucie i stanie się powierniczką tajemnic żony Mateusza. Nie dość, że da jej pracę w wiejskiej przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) w Lipnicy, to jeszcze wiele wskazuje na to, że pomoże jej odzyskać Mateusza, którego Lilka zdradziła i porzuciła. Uwierzy bowiem w to, że Lilka naprawdę kocha Mateusza, że zrozumiała swój błąd, a małżeństwo młodych Mostowiaków da się jeszcze uratować przed rozwodem.

Najnowsze