M jak miłość po wakacjach 2022. Marysia zlituje się nad Lilką! Dzięki niej zostanie sprzątaczką w przychodni Rogowskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Marysia zlituje się nad Lilką! Dzięki niej zostanie sprzątaczką w przychodni Rogowskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2022. Marysia zlituje się nad Lilką! Zatrudni żonę Mateusza jako sprzątaczkę - ZDJĘCIA

2022-07-11 20:47

Lilka (Monika Mielnicka) w "M jak miłość" po wakacjach 2022 weźmie wszystkich na litość, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) tak bardzo pożałuje żony Mateusza (Krystian Domagała), że zatrudni ją w przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa)! To właśnie Marysi w nowym sezonie "M jak miłość" Lilka zwierzy się jaki horror przeżyła u boku starszego kochanka, Ethana (Paweł Roman), który ją bił, więził w swoim domu w Australii i nie pozwalał odejść. Łzawa historii Lilki poruszy Rogowską do tego stopnia, że da jej pracę sprzątaczki w wiejskiej lecznicy w Lipnicy. Tym samym podzieli los własnej matki. Poznaj szczegóły i sprawdź, co czeka Lilkę.

Smutna historia Lilki w nowym sezonie "M jak miłość"! Kochanek Ethan ją pobił i uwięził

Kolejne odcinki "M jak miłość" po wakacjach przyniosą duże zmiany w życiu Lilki Mostowiak, która po nagłym powrocie do Grabiny w finale minionego sezonu długo nie zazna spokoju w domu matki, Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura). Nie będzie mogła zapomnieć o koszmarze jaki wydarzył się w Australii, gdy kochanek Ethan pokazał mroczne oblicze, bił ją, znęcał się nad nią psychicznie, uwięził we własnym domu i nie pozwalał odejść. Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie "M jak miłość" to Marysia będzie pierwszą osobą, której Lilka zwierzy się z tego, co przeszła u boku podstarzałego milionera, który obiecywał życie z bajki, którego córkę wychowywała jak swoje dziecko, a zgotował jej prawdziwe piekło!

Nie przegap: M jak miłość. Brutalny kochanek Lilki pobił ją i uwięził w domu w Australii! Uciekła od Ethana, ale w nowym sezonie sadysta po nią przyjedzie?

Lilka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie zdana na pomoc Krystyny i łaskę Mostowiaków! Po romansie z Ethanem nic jej nie zostanie. Bez grosza przy duszy stanie się ciężarem dla Banachowej, która sama ledwo wiąże koniec z końcem, bo przecież ma na utrzymaniu chorego syna Kamilka (Miłosz Kwiecień) i ogromny dom w Grabinie. Dostała go po rozwodzie z mężem sadystą Banachem (January Brunov), który latami ją bił, znęcał się nad nią psychicznie, upokarzał, wypominał, że kiedyś była prostytutką, którą wyrwał z tego bagna.

Sprawdź też: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Lilka w "M jak miłość" po wakacjach będzie sprzątaczką u Rogowskich

Nic dziwnego, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 Marysi zrobi się tak żal Lilki, że zatrudni ją jako sprzątaczkę w przychodni Rogowskiego. Dzięki temu żona Mateusza będzie pracowała razem z matką, a do tego zarobi na własne utrzymanie. Poza tym Marysia po usłyszeniu smutnej historii Lilki uświadomi jej, że porzuciła kochającego męża dla brutala takiego samego jak Banach, którego przez niemal całe życie uznawała za swojego ojca. Co prawda Lilka nie będzie zarabiała u Rogowskiego dużych pieniędzy, ale dzięki Marysi i Arturowi w nowych odcinkach "M jak miłość" wreszcie zacznie żyć na własny rachunek.

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze