M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

2022-08-13 21:28

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022, Ula (Iga Krefft) spotka się ze zmarłym Jakubczykiem (Michał Breitenwald)! Ojciec nigdy nie świecił przykładem, jeśli chodzi o wychowywanie córki, ale jeszcze przed śmiercią zdołał odkupić winy. W 1667 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej okaże się, że Lisiecka dostanie od losu jeszcze jedną szansę na rozmowę ze zmarłym... Jakubczyk będzie czuwał nad Ulą i przekaże jej ważne informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu spadku i fortuny, która należy się Lisieckiej, a nie podłemu sąsiadowi Horbaczewskiemu (Zbigniew Jaremko).

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ula dostała prawdziwy cios od losu, bo w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zmarli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), a potem również Jakubczyk. Lisiecka nigdy nie była wyjątkowo blisko z tatą, a wręcz stroniła od kontaktu. Bronek przeszedł jednak przemianę i pod koniec życia pogodził się z córką. Przed śmiercią zdołał uregulować długi i spisać testament. Nie przewidział, że podły Horbaczewski, u którego pomieszkiwał, zagarnie cały majątek dla siebie! Jakubczyk nie przyznawał się, że ma w posiadaniu cenne monety, które są sporo warte. Horbaczewski wyczuł interes i zabrał dorobek Bronka, a testament ukrył. Ula nie ma pojęcia, że spadek po ojcu jest naprawę spory.

W 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2022 Jakubczyk raz jeszcze spotka się z córką. Jak to możliwe, skoro mężczyzna zmarł w szpitalu? Bronek nawiedzi Ulę we śnie i przekaże jej informacje o tym, by córka zainteresowała się spadkiem. Ula podzieli się odkryciem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). - Wiesz, znów miałam ten sen... - podaje Światseriali.pl słowa Uli. - Ciągle śni mi się ojciec, jakby chciał... nie wiem... powiedzieć mi coś ważnego? - doda dziewczyna.

Przeczytaj: M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka w ciąży! Maria pokazała ciążowy brzuszek na planie - ZDJĘCIA

Jakubczyk w nowym sezonie "M jak miłość" spróbuje ostrzec córkę, ale ta nie uwierzy! 

Ula nie bardzo przejmie się znakami, które da jej Bronek. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zbagatelizuje sny. - Myślę, że to co innego... Pamiętasz, że kamieniarz pomylił datę urodzin ojca? Jutro podjadę na cmentarz, sprawdzę, czy już to poprawił, a przy okazji zapalę ojcu świeczkę. (...) A testament i spadek? Bartuś, bądźmy realistami... Trzeba to włożyć między bajki... - uzna Lisiecka, ale Bartek tak łatwo się nie podda. Podświadomie poczuje, że coś jest na rzeczy i sny Uli mogą być kluczowe. Zwierzy się Tadeuszowi (Bartłomiej Nowosielski) i razem spróbują ustalić, co w tej sytuacji zrobić.

Bartek i Tadeusz dorwą podłego Horbaczewskiego?

- Jestem na sto procent pewien, że to ten cholerny sąsiad Jakubczyka podkosił testament - oznajmi Bartek sadownikowi, a potem razem postanowią, że muszą pilniej przyjrzeć się sprawie. Horbaczewski będzie uważał, że jest bezkarny, ale prawdopodobnie dosięgnie go sprawiedliwość, a sny Uli nie pójdą na marne.

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tajemniczy czarny namiot w siedlisku! Tylko u nas: Katarzyna Cichopek zdradziła, co tam jest
Najnowsze