M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

2022-07-27 19:56

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Mateusz (Krystian Domagała) wróci do Grabiny, ale już nie sam! Mostowiak przywiezie ze sobą przystojnego i umięśnionego współlokatora Rafała (Łukasz Twardowski), z którym w trakcie wspólnego mieszkania w kajucie w drodze do Afryki nawiązał szczególną więź. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Rafał zjawi się w Grabinie na zaproszenie Barbary (Teresa Lipowska), która szczególnie będzie chciała poznać nowego przyjaciela wnuka! Widok Mateusza z kolegą aż zmrozi Lilką (Monika Mielnicka), która z pewnością nie tak wyobrażała sobie walkę o męża!

Powrót Mateusza do Mostowiaków w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

To już pewne, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach do Grabiny wróci Mateusz Mostowiak! Przypomnijmy, że ukochany wnuk Barbary opuścił rodzinne strony i wyruszył w samotny rejs do Afryki, gdy zdradziecka Lilka zostawiła go dla starszego i bogatszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman), z którym wróciła do Australii! Mateusz również postanowił wyjechać, gdyż pobyt w Grabinie tylko zwiększał jego cierpienie. Mostowiak znalazł się na pokładzie kontenerowca transportowego, a ciężka praca powoli pozwoliła mu zapomnieć o Lilce! W trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie swojego współlokatora Rafała Kuleszy, do którego bardzo się zbliżył do tego stopnia, że w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej właśnie z nim wróci do Grabiny!

Patrz też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Barbara pierwsza pozna nowego przyjaciela Mateusza w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl to Barbara będzie pierwszą osobą, która pozna Rafała jeszcze w trakcie ich wspólnego rejsu z Mateuszem! Mostowiak skontaktuje się z babcią przez połączenie internetowe i przedstawi Barbarze swojego nowego przyjaciela, u którego boku zdoła rozpocząć nowe życie!

- Babciu, poznał mojego kumpla Rafała – przedstawi go Mateusz.

- Miło mi – uśmiechnie się Barbara.

- Mateo dużo mi opowiadał o pani, o Grabinie – przyzna Rafał.

Nowy przyjaciel Mateusza tak bardzo przypadnie Barbarze do gustu w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, że postanowi zaprosić go do Grabiny! Tym bardziej, że nestorka rodu Mostowiaków od razu zauważy, że obaj panowie bardzo się ze sobą zżyli, a dzięki Kuleszy jej wnuk znów się uśmiecha!

- Może pan nas kiedyś odwiedzi? - zaproponuje Barbara.

- Kto wie? Bardzo chętnie... - stwierdzi Rafał.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach. Andrzej wkupi się w łaski Kingi! Tylko tak zdoła odzyskać Magdę – ZDJĘCIA

Mateusz wróci do Grabiny z Rafałem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach na zaproszenie Barbary!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Rafał postanowi skorzystać z zaproszenia Barbary i zgodzi się przyjechać wspólnie z Mateuszem do Grabiny! Ich wizyta szczególnie ucieszy Mostowiakową, gdyż wnikliwe oko seniorki dostrzeże w kajucie wnuka zdjęcie Lilki i bardzo ją zmartwi! Szczególnie, że to za jej namową nikt nie powiedział Mateuszowi, że jego niewierna żona wróciła do Grabiny, a jego przyjazd z nowym przyjacielem w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej z pewnością będzie dla Lilki szokiem! Banachowa będzie gotowa na wszystko, aby mąż dał jej jeszcze jedną szansę, ale takiego niespodziewanego zwrotu akcji i rywala nie będzie się spodziewała!

Spójrz również: Nowy Piotrek w M jak miłość! Takiego Marcina Mroczka jeszcze nie widzieliście – ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze