M jak miłość po wakacjach. Andrzej wkupi się w łaski Kingi! Tylko tak zdoła odzyskać Magdę – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Andrzej wkupi się w łaski Kingi! Tylko tak zdoła odzyskać Magdę – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Andrzej wkupi się w łaski Kingi! Tylko tak zdoła odzyskać Magdę – ZDJĘCIA

2022-07-20 13:24

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie musiał sporo się napracować, aby odzyskać Magdę, która w końcu dowie się o jego zdradzie z Julią (Marta Chodorowska)! Zrozpaczona Budzyńska ucieknie do siedliska, gdzie dopuści do siebie tylko Kingę (Katarzyna Cichopek), co zdesperowany Andrzej postanowi wykorzystać! W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Budzyński wkupi się w łaski Zduńskiej, gdyż zda sobie sprawę, że tylko przy pomocy najlepszej przyjaciółki żony będzie w stanie ją odzyskać! Najnowsze zdjęcia z planu na relacji Krystiana Wieczorka na Instagramie pokazują, że Budzyńskiemu uda się to osiągnąć! Poznajcie szczegóły!

Zdradzona Magda dopuści do siebie tylko Kingę w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Magda w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja i kłamstwie wszystkich przyjaciół! Zdradzona i zrozpaczona Budzyńska zaszyje się w siedlisku, gdzie zgodzi się dopuścić do siebie tylko Kingę! W końcu Zduńska jako jedna z nielicznych chciała od razu powiedzieć Magdzie o zdradzie Andrzeja, ale Piotrek (Marcin Mroczek) ją powstrzymał w ramach męskiej solidarności z Kamilem (Marcin Bosak) i Wernerem (Jacek Kopczyński). Zupełnie inaczej na zdradę Andrzeja patrzyły Kinga i Anita (Melania Grzesiewicz), ale musiały dopasować się do większości. Jednak w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Magda sama dowie się o zdradzie Andrzeja, a najtrudniejszych chwilach nieocenione będzie wsparcie najlepszej przyjaciółki!

Patrz też: Nowy Piotrek w M jak miłość! Takiego Marcina Mroczka jeszcze nie widzieliście – ZDJĘCIA

Zobacz w GAERII ZDJĘĆ jak Andrzej zbliży się do Kingi w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej >>>

Andrzej będzie walczył o Magdę przy pomocy Kingi w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Andrzej nie odpuści sobie żony i postanowi o nią zawalczyć. Co prawda, nie zostawi ciężarnej kochanki na lodzie i będzie wspierał Julię, gdy trafi do szpitala z zagrożeniem ciąży, ale poświęci dla niej małżeństwa z Magdą! Budzyński ruszy do siedliska, aby ratować swój związek i wykorzysta do tego Kingę! Prawnik zda sobie sprawę, że Zduńska ma największy wpływ na jego żonę i nie omieszka z tego nie skorzystać! Szczególnie, że mimo iż Kinga w „M jak miłość” nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego Andrzej zdradził Magdę, to będzie pewna, że bardzo ją kocha i bardzo żałuje tego, co zrobił, dlatego zgodzi się mu pomóc! Świadczyć o tym może zdjęcie na relacji Krystiana Wieczorka na Instagramie, na którym pozuje z uśmiechniętą Kingą w siedlisku!

Zobacz także: Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi na planie - WIDEO, ZDJĘCIA

Budzyński odzyska żonę w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach!

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Magda wybaczy Andrzejowi zdradę, a Budzyński odzyska żonę przy ogromnym wsparciu Kingi! Przyjaciele, oczywiście ze Zduńską na czele, urządzą w siedlisku wyjątkową imprezę, która zmieni wszystko! Magda i Andrzej będą już na niej razem, szczęśliwi jak wcześniej! Zatem wkupienie się Andrzeja w łaski Kingi w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach będzie najlepszą decyzją, jaką Budzyński podejmie w życiu, gdyż pozwoli mu ona odzyskać wszystko, co ma!

Spójrz również: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze