Nowy Piotrek w M jak miłość! Takiego Marcina Mroczka jeszcze nie widzieliście – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Nowy Piotrek w M jak miłość! Takiego Marcina Mroczka jeszcze nie widzieliście – ZDJĘCIA

Metamorfoza Mroczka

Nowy Piotrek w M jak miłość! Takiego Marcina Mroczka jeszcze nie widzieliście – ZDJĘCIA

2022-07-20 12:17

Piotrek (Marcin Mroczek) z „M jak miłość” ostro zaszalał z wyglądem! Aktor pochwalił się na swojej relacji na Instagramie krótkim nagraniem, na którym widać niezwykłą metamorfozę Zduńskiego! Marcin Mroczek od ponad 20 lat występuje w „M jak miłość” w charakterystycznych krótkich blond włosach, jednak teraz mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) postanowił zaszaleć z wyglądem i przeszedł kompletną przemianę! Aż trudno rozpoznać, że to ciągle brat Pawła (Rafał Mroczek)! Zobaczcie, jak zmienił się Piotrek Zduński w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zaskakująca metamorfoza Piotrka z „M jak miłość”!

Szok na planie „M jak miłość”! Piotrek przejdzie niezwykłą metamorfozę i zmieni się nie do poznania?! Marcin Mroczek pochwalił się na swojej relacji na Instagramie krótkim nagraniem, na którym widzimy Piotrka w zupełnie innym wydaniu! Widzowie „M jak miłość” kojarzą Piotrka z krótkimi blond włosami, okularami na nosie i eleganckim stylem ubierania jak na prawnika przystało, co w zupełności wystarczało, aby odróżnić go od jego brata bliźniaka Pawła. Tym bardziej, że panowie zupełnie różnią się charakterami! Mąż Kingi jest spokojnym i delikatnym mężczyzną, z kolei wybranek Franki (Dominika Kachlik) to bardziej szalona i porywcza dusza! Jednak teraz Marcin Mroczek zdecydował się na radykalną zmianę, która nie dość, że całkowicie odróżnia go od Pawła to jeszcze sprawia, że aż trudno go rozpoznać!

Patrz też: Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi na planie - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ metamorfozę Piotrka z "M jak miłość" >>>

Jak zmieni się Piotrek w „M jak miłość”?

Na relacji Marcina Mroczka na Instagramie pojawił się krótki filmik z garderoby na planie „M jak miłość”, na którym widzimy Piotrka z doczepioną czarną i długą peruką! Metamorfoza Zduńskiego szokuje, gdyż przez ponad 20 lat gry w uwielbianym serialu TVP mąż Kingi występował z krótkimi włosami, a teraz zdecydował się na tak radykalny krok! Piotrek zdaje sobie sprawę, że jego nagła przemiana może wzbudzać skrajne emocje, dlatego nie chce robić nic wbrew fanom, których postanowił spytać, w jakiej wersji bardziej im się podoba!

- A może tak zapuścić? – pyta Marcin Mroczek na swoim Instagramie i załącza dwie możliwe odpowiedzi – tak i nie.

Zobacz także: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Czy Piotrek pojawi się w nowej fryzurze w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach fani ciągle będą oglądać Piotrka w krótkich blond włosach! Nie jest tajemnicą, że odcinki uwielbianego serialu TVP są kręcone z dużym wyprzedzeniem, na których Zduński prezentuje się jeszcze w dotychczasowym wyglądzie. Jednak, gdyby fani zdecydowali, że wolą oglądać Piotrka w „M jak miłość” w dłuższych i ciemniejszych włosach to kto wie! Może Marcin Mroczek zdecyduje się na taki krok i w nowej fryzurze pojawi się również w przyszłych odcinkach serialu!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Andrzej będzie ratował małżeństwo z Magdą, a Julia i Sylwia już obmyślą kolejną intrygę

Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze