M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Mateusz Mostowiak zostanie ojcem! Właśnie to jest powodem powrotu męża Lilki do Grabiny

2022-10-12 9:35

To nie żart! W 1678 odcinku "M jak miłość" wyda się, że Mateusz (Krystian Domagała) zostanie ojcem i właśnie to jest powodem jego powrotu do Grabiny. Zanim Mostowiak zdąży osobiście pochwalić się nowiną, zrobi to za niego tajemniczy przyjaciel ze statku, który zjawi się u Mostowiaków jeszcze przed powrotem męża Lilki (Monika Mielnicka). W 1678 odcinku "M jak miłość" marynarz Rafał (Łukasz Twardowski) zjawi się w domu rodzinnym przyjaciela i zapowie jego przyjazd. Poinformuje bliskich Mateusza o fantastycznej nowinie! Tego nikt się nie spodziewa!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw powód powrotu Mateusza. Mostowiak zostanie ojcem! Taką wiadomość przyniesie do Grabiny Rafał, przyjaciel męża Lilki ze statku. Obaj bardzo się wspierali podczas morskiej podróży statkiem, zbliżyli się do siebie, a w poprzednich odcinkach "M jak miłość" nawet Barbara (Teresa Lipowska) zapraszała chłopaka w rodzinne strony wnuka. Okaże się, że Rafał przyjmie zaproszenie i w 1678 odcinku "M jak miłość" pojawi się w Grabinie, gdzie wywoła niemałe zamieszanie. Najpierw Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) weźmie go omyłkowo za bandytę, ale na szczęście Barbara wyprowadzi przyjaciółkę z błędu i rozpozna w Rafale przyjaciela Mateusza. Chłopak zagości u Mostowiaków, zostanie ugoszczony i nawet odwiedzi słynny sad śp. Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Podczas rozmowy z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) wyjdzie na jaw, że Mateusz wcale nie zapomniał o Lilce i nadal coś do niej czuje. Skoro tak, o co chodzi z wiadomością o dziecku?!

Mostowiakowie w 1678 odcinku "M jak miłość" dowiedzą się od Rafała, że Mateusz będzie ojcem!

Fanów "M jak miłość" od razu uspokajamy, bo Lilka nie jest w ciąży. Wyniosła się z Grabiny do Warszawy i nadal myśli o mężu, którego zdradziła, ale niemożliwa byłaby ciąża z Mostowiakiem, skoro nie widzieli się już kilka miesięcy. Lilka przebywała u kochanka Ethana (Paweł Roman), który wykorzystał ją i uwięził za granicą. Pewnym jest, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wkrótce zjawi się, by namieszać w życiu dziewczyny.

Skoro więc Lilka nie jest w ciąży, to kto zostanie matką? W 1678 odcinku "M jak miłość" Rafał pochwali się Barbarze, że jego dziewczyna jest w ciąży, a Mateusz zostanie ojcem chrzestnym jego dziecka! - (...) A ja przepraszam, że przyjechałem tak bez zapowiedzi... Mateusz jest dla mnie jak brat, będzie ojcem chrzestnym mojego synka, za niecały miesiąc będą u nas chrzciny. Teraz mnie puścili tylko na taki krótki urlop okolicznościowy – wyzna chłopak i stanie się jasne, że Mateusz jest dla niego jak brat, skoro zostanie ojcem chrzestnym noworodka. Pojawienie się Rafała zwiastuje przyjazd Mostowiaka, który już niebawem zjawi się w rodzinnych stronach i pewnym jest, że dojdzie do spotkania jego i zdradzieckiej Lilki. 

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Najnowsze