M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Przyjaciel Mateusza ze statku przywiezie do Grabiny zaskakujące wieści o Mostowiaku! Wezmą go za bandytę - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1678 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się tajemniczy młody człowiek (Łukasz Twardowski). Szybko okaże się, że to przyjaciel Mateusza (Krystian Domagała) ze statku, który przywiózł szokujące wieści o Mostowiaku! Jednak zanim Barbara (Teresa Lipowska) rozpozna najlepszego kolegę ukochanego wnuka, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) uzna go za bandytę z mafii, polującej na Jagodę (Katarzyna Kołeczek)! Na szczęście cudem uratowany marynarz trafi pod dach Mostowiaków i rodzina wysłucha zaskakujących informacji o Mateuszu. Czego dowiedzą się Barbara i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1678 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55

W 1678 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się tajemniczy młody człowiek. Przystojniak natychmiast zwróci na siebie uwagę, zwłaszcza, że we wsi znów pojawiła się mafia, która dręczy zbiegłą księgową Jagodę. Kisielowa uzna wręcz. że to jeden z mafiozów! Na szczęście pod sklepem pojawi się Barbara, która rozpozna  uratuje młodego człowieka. 

- To jest kolega Mateusza ze statku! - ucieszy się Barbara w 1678 odcinku "M jak miłość". 

Szokujące wieści o Mateuszu w "M jak miłość" 

Tak Rafał w 1678 odcinku "M jak miłość" trafi do domu Mostowiaków, zamiast do aresztu. Cudem uratowany marynarz odwdzięczy się rodzinie opowieścią o Mateuszu. A wg portalu swiatseriali.interia.pl będzie miał bardzo ciekawe nowiny!

- Przepraszamy za takie przyjęcie w Grabinie – powie już w domu Barbara Rafałowi. 

- Pani Zosia porywa ludzi niczym somalijscy piraci… - zażartuje Artur Rogowski (Robert Moskwa), odnosząc się do afery, którą rozkręci Kisielowa. 

- Nic się nie stało, to było całkiem zabawne… A ja przepraszam, że przyjechałem tak bez zapowiedzi... Mateusz jest dla mnie jak brat, będzie ojcem chrzestnym mojego synka, za niecały miesiąc będą u nas chrzciny. Teraz mnie puścili tylko na taki krótki urlop okolicznościowy – wyjaśni marynarz Rafał Kulesza.

Mostowiak nie może zapomnieć o Lilce

Później w 1678 odcinku "M jak miłość" Marysia zabierze przyjaciela Mateusza na spacer po sadzie Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz). Tu przystojniak wpadnie w oko 13-letniej Basi (Karina Woźniak), której tak uśmiechniętej już dawno nie widzieliśmy. Okaże się, że córka Rogowskich również marzy o życiu pełnym przygód... W tym miejscu Rafał wyzna też więcej na temat stanu psychicznego swojego przyjaciela. 

- A Mateusz? Jak on się trzyma? To już ponad rok z dala od domu, rodziny… - zapyta Rafała Rogowska. 

- Nigdy nie powiedział tego wprost, ale myślę, że on wciąż nie może zapomnieć o Lilce (Monika Mielnicka)…– odpowie marynarz. 

- Tego się właśnie obawiałam… Widzieliśmy jej zdjęcie w kajucie…  

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza. A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka (Monika Mielnicka), więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - ujawni Rafał Twardowski z tajemniczym uśmiechem w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1674: Niezwykłe przymierze Magdy i Pawła. Po odkryciu zdrady Andrzeja w środku nocy pobiegnie do Zduńskiego! Żal będzie na to patrzeć – ZDJĘCIA

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze