M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Niezwykłe przymierze Magdy i Pawła. Po odkryciu zdrady Andrzeja w środku nocy pobiegnie do Zduńskiego! Żal będzie na to patrzeć – ZDJĘCIA

W 1674 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha i Paweł (Rafał Mroczek) odnajdą swoje uczucia sprzed lat i zawiążą niezwykłe przymierze. Oboje w małżeńskim kryzysie złożą sobie nad Wisłą przysięgę, której jeszcze tej samej nocy dotrzymają. Magda zyska pewność, że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradza i pobiegnie do Pawła po ratunek. Dramatyczne sceny w 1674 odcinku "M jak miłość" w których Zduński tuli zrozpaczoną Budzyńską poruszą wszystkich widzów, o dobrych sercach. Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1674 odcinku "M jak miłość" Paweł i Magda wyznają sobie absolutne wsparcie i przyjaźń. Budzyńska tylko dawnemu kochankowi powie, jak bardzo boi się zdrady Andrzeja, i że jest pewna, iż tego nie przeżyje! Paweł jednak nie będzie chciał rozmawiać z Magdą o swoim kryzysie z Franką (Dominika Kachlik), dusząc w sobie rozpacz i strach przed kolejnym rozstaniem. Przyjaciółka zobaczy, co się z nim dzieje i złoży niezwykłą propozycję. Nikt nie będzie jeszcze wtedy wiedział, że tak szybko sama z niej skorzysta. 

Możesz zna mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy

- Chcę, żebyś wiedział, że zawsze możesz ze mną porozmawiać. Zawsze możesz do mnie zadzwonić, ja jestem. O każdej porze dnia i nocy. Albo lepiej, nawet jak będziesz miał ochotę po prostu pomilczeć, posiedzieć na plaży, popatrzeć... - powie Magda Pawłowi w 6 odcinku "M jak miłość". 

- Wiesz, ze to działa w obie strony? - odpowie poważnie Paweł. 

- Wiem...

Musimy o czymś porozmawiać

A później w 1674 odcinku "M jak miłość" dramat rozegra się błyskawicznie. Pijany Budzyński wróci do domu z silnym postanowieniem wyznania Magdzie prawdy o zdradzie, ale ona do tego nie dopuści.

- Musimy o czymś porozmawiać... - Andrzej zadzwoni z baru do żony. 

- Dobrze, to jestem tutaj, czekam na ciebie...

- Tylko muszę wypić jeszcze - wybełkocze Budzyński. 

- Zanim porozmawiamy, chciałabym ustalić z tobą dwie rzeczy. Czy ty mnie jeszcze kochasz? - zapyta zrozpaczona Magda pijanego Andrzeja, a on "zbity z tropu" zapewni ją, że tak i zaśnie.  

W tym momencie 1674 odcinka "M jak miłość" Magda już będzie pewna, że została zdradzona i w środku nocy wyśle sms do Pawła. I tak dawni kochankowie znów spotkają się nad Wisłą, gdzie w milczeniu Magda wypłacze się na jego ramieniu. Trudno będzie powstrzymać łzy w finale odcinka... 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1674: Ostatnie chwile Magdy i Andrzeja przed rozstaniem! Będzie tak pijany, że nawet jej nie zatrzyma - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze