M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Basia zostawi Dawida dla tajemniczego gościa Mostowiaków? Marynarz Rafał zrobi na córce Rogowskich duże wrażenie - ZDJĘCIA

2022-09-29 8:47

W 1678 odcinku "M jak miłość" 13-letnia Basia (Karina Woźniak) rzuci ukochanego Dawida (Iwo Wiciński) dla tajemniczego marynarza? Rafał (Łukasz Twardowski), który nieoczekiwanie zostanie ważnym gościem w domu Mostowiaków zrobi na młodej Rogowskiej ogromne wrażenie. Tak wygląda to na ZDJĘCIACH z 1678 odcinka "M jak miłość", na których Basia dosłownie rozkwita w towarzystwie tajemniczego przybysza. Czy szykuje się nowy romans 13-letniej Rogowskiej?

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się tajemniczy przybysz. Barbara (Teresa Lipowska) jako pierwsza rozpozna chłopaka pod sklepem i dzięki temu szybko zagości on w domu Mostowaków. Rafał szybko pozna pozostałych mieszkańców najważniejszego w serialu domu, w tym 13-letnią Basię. W sadzie Lucjana (ś.p. Witold Pyrkosz) Basia dosłownie rozkwitnie w towarzystwie tajemniczego marynarza. Czy będzie z tego nowy romans 13-letniej Rogowskiej?

Barbara w 1678 odcinku "M jak miłość" powita Rafała jak wnuka

- To jest kolega Mateusza (Krystian Domagała) ze statku! - Barbara ucieszy się na widok Rafała w 1678 odcinku "M jak miłość". - Dzień dobry, pani Basiu - przywita się elegancko Rafał. 

- Rafał jest marynarzem i łowcą przygód, który pojawia się w Grabinie w takich niecodziennych okolicznościach. Moje pojawienie się w serialu zapowiada przyjazd Mateusza. A jak wiadomo w Grabinie jest już Lilka (Monika Mielnicka), więc to może będzie oznaczało kolejne kłopoty - ujawnia Rafał Twardowski z tajemniczym uśmiechem w "Kulisach M jak miłość". 

Rafał przyjedzie do Grabiny w 1678 odcinku "M jak miłość" jeszcze przed Mateuszem, sam więc będzie stanowił "niespodziankę" dla przyjaciela. Czy zanim młody Mostowiak dotrze, kumpel już zdąży rozkochać w sobie 13-letnią Basię? Co to oznacza dla związku Rogowskiej z młodym Jaszewskim? Wszystkiego dowiemy już wkrótce, ale pewne jest, że w 1678 odcinku "M jak miłość" Basia będzie zauroczona Rafałem od pierwszej chwili. Od razu zacznie wypytywać marynarza o podróże i zwierzy się mu, że także marzy jej się życie pełne przygód.

Nie przegap: M jak miłość. 14-letnia Lenka zaszokuje rodzinę Zduńskich wyzywającym wyglądem! Pójdzie w ślady Basi Rogowskiej? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Najnowsze