M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Rodzina Mostowiaków powiększy się! Mateusz będzie miał nowego brata - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-01 13:25

W 1678 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 17.10.2022 o 20.55 w TVP2) u Mostowiaków pojawi się nowy członek rodziny, a Mateusz (Krystian Domagała) w końcu będzie mógł cieszyć się z brata! Mostowiak ma już dwie przybrane siostry – Natalkę (Marcjanna Lelek) i Ulę (Iga Krefft), ale teraz zyska męskiego przedstawiciela rodziny. W 1678 odcinku „M jak miłość” rodzina Mostowiaków powita chłopaka z wielkiego radością, a Barbara (Teresa Lipowska) oszaleje z powodu kolejnego wnuczka. Tym bardziej, że będzie on zwiastował kolejne dobre wieści! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku „M jak miłość” rodzina Mostowiaków powiększy się o kolejnego członka rodziny! W Grabinie dość niespodziewanie zjawi się Rafał (Łukasz Twardowski), przyjaciel Mateusza ze statku, który przyjedzie podzielić się dobrymi wieściami. Jednak marynarz nie trafi od razu do domu Mostowiakow tylko swoje pierwsze kroki postawi w sklepie Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), gdzie spotka się z nietypowym przyjęciem! Zosia weźmie Rafała za jednego z bandytów, którym w ostatnim czasie wskazała, gdzie mieszka ukrywająca się Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i tym razem postanowi nie da się oszukać. Jak pokazały „Kulisy M jak miłość” Kisielowa dokona obywatelskiego zatrzymania i zamknie Rafała w sklepie, ale na szczęście chłopaka zdoła uratować Barbara!

- To jest kolega Mateusza ze statku! – wyjaśni jej ucieszona Barbara.

- Dzień dobry, pani Basiu – przywita się, a Kisielowej zrobi się naprawdę głupio.

Chwilę później w 1678 odcinku „M jak miłość” Barbara weźmie ze sobą Rafała i doprowadzi go już do domu Mostowiaków. Oczywiście, seniorka rodu zaprosi go do stołu, gdzie uraczy go herbatą i pyszną szarlotką, a także przedstawi go Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi (Robert Moskwa) i jak podaje swiatseriali.interia.pl przeprosi za zachowanie Kisielowej!

- Przepraszamy za takie przyjęcie w Grabinie – powie skruszona Barbara.

- Pani Zosia porywa ludzi niczym somalijscy piraci… - nawiąże Artur do ich ostatniej przykrej sytuacji.

Rafał w 1678 odcinku „M jak miłość” nie będzie chował urazy i bardzo ucieszy się ze spotkania z Mostowiakami, którzy będą dla niego kimś więcej. Marynarz będzie traktował Mateusza jak brata, gdyż wspólne nieprzyjemne doświadczenia na statku zbliżą ich jak nigdy!

- Nic się nie stało, to było całkiem zabawne… A ja przepraszam, że przyjechałem tak bez zapowiedzi... Mateusz jest dla mnie jak brat, będzie ojcem chrzestnym mojego synka, za niecały miesiąc będą u nas chrzciny. Teraz mnie puścili tylko na taki krótki urlop okolicznościowy – wyjaśni im Rafał, dając im jasno do zrozumienia, że już za miesiąc w Grabinie zjawi się Mateusz!

Wizyta Rafała i wiadomość o powrocie Mateusza do Grabiny w 1678 odcinku „M jak miłość” bardzo ucieszy Mostowiaków, a w szczególności zmartwioną Barbarę. Jednak nie wszystko będzie takie proste, gdyż na miejscu będzie już również Lilka (Monika Mielnicka) i tego najbardziej będzie obawiała się Marysia. Rogowska postanowi wyciągnąć Kuleszę na wspólny spacer po sadzie zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) i wypytać o stan syna Marka (Kacper Kuszewski). Niestety, Rafał w 1678 odcinku „M jak miłość” potwierdzi jej obawy i otwarcie przyzna, że Mateusz wciąż nie może zapomnieć o swojej niewiernej żonie…

- A Mateusz? Jak on się trzyma? To już ponad rok z dala od domu, rodziny… - zapyta Marysia.

- Nigdy nie powiedział tego wprost, ale myślę, że on wciąż nie może zapomnieć o Lilce… – stwierdzi Rafał.

- Tego się właśnie obawiałam… Widzieliśmy jej zdjęcie w kajucie… - westchnie.

M jak miłość. Przyjaciel Mateusza ze statku przyjedzie do Grabiny przed Mostowiakiem! Marynarz Rafał weźmie się za Lilkę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze