M jak miłość

M jak miłość. Dom w Grabinie to jedno wielkie oszustwo! Mostowiakowie wcale nie żyją jak w serialu - ZDJĘCIA

2023-07-11 9:36

Dom w Grabinie to oszustwo! Szokujące ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" potwierdzają, że Mostowiakowie wcale nie żyją tak, jak widać to w telewizji. Każdemu wydaje się, że dom rodzinny bohaterów hitu TVP2 to urocze, piękne miejsce, które każdy chciałby odwiedzić. Kuchnia Barbary (Teresa Lipowska) jest już kultowa, a przewinęła się przez nią niezliczona ilość postaci i odbyło się tam wiele ważnych, przełomowych rozmów. Dopiero teraz Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" ujawnia, jak naprawdę wygląda rodzinny dom Mostowiaków. Cały urok pryska!

Dom w Grabinie wcale nie wygląda jak w telewizji! W "M jak miłość" mają niezłe sztuczki 

Piękny, okazały dom w Grabinie zna niemal każdy, kto kiedykolwiek śledził losy bohaterów "M jak miłość". Urokliwe miejsce od lat zamieszkuje Barbara, która chętnie przyjmuje gości. Kultowa kuchnia niewiele zmienia się na przestrzeni lat, a przewinęła się przez nią ogromna ilość gości. To zdecydowanie serce domu Mostowiaków, gdzie najczęściej dochodzi do ważnych rozmów, rozwiązywania problemów i wzruszających momentów. Niewiele osób wie, że dom w Grabinie wygląda zupełnie inaczej, niż pokazują go w telewizji! Owszem, z zewnątrz mury faktycznie stoją, istnieje piękny ogród z kwiatami i weranda. Dom istnieje naprawdę i znajduje się w miejscowości Piaski pod Piasecznem. Szkoda tylko, że kuchnia, w której urzęduje dobra i mądra Barbara, to nic innego jak hala! Czar pryska, kiedy spojrzy się w górę, gdzie w serialu nie sięgają kamery. To Piotrek z "M jak miłość" udokumentował prawdziwe oblicze wnętrza domu Mostowiaków.

- Początek wakacji u nas jest zawsze niesamowicie pracowity, ponieważ my kończymy naszą serię i przygotowujemy się do urlopu, więc naprawdę codziennie ciężko pracujemy - mówi Marcin Mroczek, obecny na planie kolejnych odcinków "M jak miłość". Serialowi Kinga i Piotrek wyjadą w nowym sezonie do Grabiny, gdzie spotkają się z Barbarą, Rogowskimi i Martą (Dominika Ostałowska). Zduński wydobrzeje po zawale i odzyska siły pod miastem, gdzie odbędzie się ważna impreza w ogrodzie Mostowiaków. 

Na nagraniu Marcina Mroczka z planu "M jak miłość" widać kuchnię w domu w Grabinie, ale aktor sam przyznaje, że wnętrze jest oszukane, bo tak naprawdę sceny kręcone są na hali, a ściany to makiety! - (...) Dzisiaj mamy zdjęcia w Grabinie, a tak naprawdę to jest hala - relacjonuje aktor i pokazuje sufit kuchni w domu Mostowiaków. Tak naprawdę to nie żaden dom, jak to jest pokazywane w serialu, a specjalne makiety, które imitują pomieszczenie. Na zdjęciach w galerii poniżej można zobaczyć, że sufitu w ogóle nie ma, a za to widać mnóstwo przewodów, rur i innych elementów konstrukcji kuchni. 

W serialach takich jak "M jak miłość" podobne zabiegi są normalne i często aktorzy grają w stworzonych specjalnie na potrzeby produkcji halach. W przypadku Grabiny z "M jak miłość" dom istnieje, ale jego wnętrze wcale nie wygląda tak, jak potem zmontowane jest to w telewizji. 

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Listen on Spreaker.
Najnowsze